SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888957

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
dejvid1117
Panowie nexium meta w nowej szacie spotkał się ktoś ?Bedzie ok?



Ps. i jak to jest z kolorem w nexium enan, pierwszy raz dostałem żółte








Zmieniony przez - dejvid1117 w dniu 2017-03-31 23:49:10

Nikt nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Kolorem się nie sugeruj, to normalne. Nowego wypustu nie miałem w rękach, ale w realu słyszałem same pozytywne opinie, sam zresztą ze starego wypustu testowałem parę rzeczy i były bdb.

Bij i jedz śmiało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
Ja bije obecnie tego zoltego nexiuma i jestem zadowolony
1

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
w sumie mialem juz rozne serie nexiuma i obecnie tez jest zolty olejek, nie zmienia to nic, smiga jak najbardziej okej powodzenia

ladny wynik na imperialu, slyszalem pozytywne opinie ogolnie, zdaj relacje co tam pozniej bedzie wychodzilo, sam sie przymierzam jesli tylko gdzies dorwe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
na kolor oleju nie ma co patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Janek664
Heja , ktoś spotkał się z wersją pudełkowa hgh imperiala ? wrzucam zdjęcia poglądowe. Ori czy fake ?








Ja się spotkałem z wersją w pudełkach. Orginał. Mam to samo i bije. Ogólnie hgh Imperiala biję od momentu kiedy się pojawił bo mam go od jednego z zawodników który to badał w lab4toxie i w środku stwierdzono zawartość hormonu! Przed Imperialem biłem różne gh Somastrongi, Strongtopiny, Biogene z Biopeptidu, Genotropin to co krąży po kraju. I mam wrażenie że Imperial bije całą resztę na głowe.
Melanotan z Imperiala również mam zamiar za jakiś czas odpalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja jestem tego samego zdania polecam sprawdzony imperial

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27491
u mnie rowniez zbiera dobre opinie na silowni, a ziomek lecial some strong, geno pl i geno greckie te wszystkie kopie nie maja podjazdu do imperial choc to chinczyk to igf podbija dosc dobrze :)

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58488
Ori?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej