SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5777213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4417
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Foto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Foto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49610 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Wałki czy oryginalne ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3855
Witam, co powiecie o tym Genesis'ie? Wszystko ładnie zapakowane w foliach zgrzewanych, hologramy, we wszystkich kartonikach ulotka, na ampach też hologramy. Reszta w następnym poście.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3855
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2443
Genesisa juz dawno nie ma więc to podróba , większość działą ale słabo. Pogoń lepiej komuś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie pytałem też kumpla, mówi że wbija Genesisa od 6 lat i nie zamieniłby na nic innego, może zależy od rejonu. Z resztą sprawdze sam, i dam znać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2443
rain66
Właśnie pytałem też kumpla, mówi że wbija Genesisa od 6 lat i nie zamieniłby na nic innego, może zależy od rejonu. Z resztą sprawdze sam, i dam znać ;)

Pewnie nic innego nie miał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1216
Genesis powinien działać biłem enana. Stężenie moze zanizone choć po 900mg, testosteron całkowity 4 x ponad norme
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Dzem