SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1177 Napisanych postów 1072 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157333
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2967 Napisanych postów 15519 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 873342
Tez ostatnio mówiłem ze to provi to gips to jeden buntownik bronił "rencyma i nogyma" że to jest full legit działające provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1177 Napisanych postów 1072 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157333
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38585
Provi ogólnie wychodzi że lipa jest po sprawdzeniu jeszcze kilku innych forum polskich i zagranicznych, do tego nie wszystkie tabsy mają podziałkę a powinny ją mieć, więc raczej szkoda w ogóle to gryźć.
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38585
Kolejne witaminki do sprawdzenia tym razem tamox. bo ziomeczek dostał paczuszke i sie mnie pyta czy wszystko działa i teraz co mu powiedzieć ? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4747 Napisanych postów 7966 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 393265
Żubroń]Na mnie to się dil nawet obrazil,że mu takie herezje opowiadam!

Mialem dokladnie to samo i mi wciskal, ze to niemiecka apteka ale z importu i nie do konca z Bayer ale ze spolki corki
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 3178 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128384
tamox jak tamox, trzeba miec na serio pecha aby wala trafic, ziomek za granica siedzi ze taki egzotyczny tamox dostal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Z pl to jest dostane i teraz tak człowiek łapie sie za głowe, bo co przyszło to nie jest tak jak powinno byc p.s. dodam ze nawet clom podróba :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1541 Napisanych postów 3002 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 267647
Shaki27
Z pl to jest dostane i teraz tak człowiek łapie sie za głowe, bo co przyszło to nie jest tak jak powinno byc p.s. dodam ze nawet clom podróba :D

Czyli pozostaje tylko samemu wyciągnąć z apteki aby spokojnie spac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina