SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3476
wino oral, oryginał?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47460 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.

jak się dawkuje oxe w strzałach ?

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...

Oj nie chwal się. Pamiętam było coś 210 kilkanaście razy. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 392 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 62678
arci25
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...

ja 200% masy ciała robiłem na 5 wycisnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15690 Napisanych postów 64474 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548529
Jak się ma czym to się należy chwalić tym, proste ...kowboj zza oceanu poza skręcaniem grzejnikiem nic więcej nie potrafi ale uważa, że od jego roboty zależą losy świata i to on jest naważniejszy bo potrafi skręcać grzejniki ...my polaczki bardzo skromni jesteśmy z nataru, ale to kilka dekad pod parasolem nas tak pogięło, te nowe roczniki są coraz to bardziej do przodu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 11107 Wiek 308 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188566
arci25
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

Tu temat o dopingu " siła była dodatkiem(a chodzi Ci pewnie o Przysiady z podwójnym dnem) a to był okres pod zawody a wiadomo co sprawdzają więc.. Wszystko wporzadku było.

Hcg 5x5000j.m apteka Rosja, troszkę słabe zdjęcie ale widać co ma być.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 1075 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42439
hcg apteka teraz - zrobil sie z tego rarytas

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3476
micszo
wino oral, oryginał?

Ktoś coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47460 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
micszo
micszo
wino oral, oryginał?

Ktoś coś?

medicala raczej nie podrabiaja (tak mi sie wydaje) a i tu nie duzo osob gustuje w tym labie wiec i malo masz opinii wino szybko poczujesz wiec bedziesz wiedzial czy siedzi co ma siedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wojo zmc
arci25
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

Tu temat o dopingu " siła była dodatkiem(a chodzi Ci pewnie o Przysiady z podwójnym dnem) a to był okres pod zawody a wiadomo co sprawdzają więc.. Wszystko wporzadku było.

Ja pieprze, jak nie rastan to hcg z szuflady wyciągnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
arci25
wojo zmc
arci25
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

Ja pieprze, jak nie rastan to hcg z szuflady wyciągnie.

I jeszcze leży na koszu z bielizną. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina