SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Biorę już 5 tydzień i jak narazie dobra pompa na treningu i spoko samopoczucie
( po piątym tygodniu jakie efekty powinny być ?) Jak by był to prawdziwy test? Dzięki chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Pompa na treningu napewno. Smaopoczucie zalezy, jak estro wystrzeli to moze byc rozne, doslownie. Przelec pare stron wstecz i porownaj ampulki. Zrob badania na poziom testosteronu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
arci25
lodzianin1
ap latają min 3 wersje jedne lepiej inne gorzej działające
ktoś ostatnio wrzucał ze sa na ori jakieś nowe zabezpieczenia
ja wrzucałem tutaj zdjęcia różnych kopii z datami ważności 2-3-4 letnimi

ciężko o dobre ap , jak ktoś ma dojście to wiadomo towar prima sort ale 90% tego co lata po pl to kopie

Wracając do tych trzech wersji Alphy, czy kody wchodzą na stronie jak będzie fake? Ktoś się spotkał?


Miałem masę AP i się nie spotkałem. Ale mimo wszystko same kody to mało. Każdy nowy algorytm przy takiej ilości materiału porównawczego można łatwo złamać. Dlatego trzeba sprawdzać dane zwrotne:
Product Name :
Batch No. :
Expiry Date :
Prawdopodobieństwo że dane zgodzą się przy fejku jest zbliżone do tego że jutro przylecą kosmici i dadzą nam cukierki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
arci25
lodzianin1
ap latają min 3 wersje jedne lepiej inne gorzej działające
ktoś ostatnio wrzucał ze sa na ori jakieś nowe zabezpieczenia
ja wrzucałem tutaj zdjęcia różnych kopii z datami ważności 2-3-4 letnimi

ciężko o dobre ap , jak ktoś ma dojście to wiadomo towar prima sort ale 90% tego co lata po pl to kopie

Wracając do tych trzech wersji Alphy, czy kody wchodzą na stronie jak będzie fake? Ktoś się spotkał?


na fejku kody nie wchodzily i nie wchodza nadal z tego co mi sie o uszy obilo


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-12-14 20:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Moze pomylilem oryginal z fejkiem. Internet czyni cuda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
No ja właśnie dlatego męczyłem Pajączka, żeby sprawdził kody i wrzucił co wyszło.
Jeżeli to co ma to fejk to jest do b. dobrze zrobiony fejk.
No miał sprawdzić i wrzucić, ale coś nie wrzuca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1403
Ja swoje sprawdzałem. Oba weszły, wszystko się zgadzało. Na dniach będę miał następne do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
ja tez mam troche ap - wino meta enan prop npp - posprawdzam z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
maniekar
-żabO-
sam czekam na to gh ponoc petarda ale ciezki kontakt z chlopem


potwierdzam imperial dobre gh





Wbijam te gh imperial juz od kilku miesiecy, na tle chinczykow dostępnych w pl wychodzi bardzo dobrze. Ja dostałem z polecenia jednego z zawodników który akutalnie przygotówuje znajomego do startów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Prost4k? Jakie dawki bijesz??
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium