SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Żubroń
Pany, a bioniche w vialach 10ml wałują teraz, czy można być spokojnym?

ja cały czas teraz na propie bioniche lece i leciałem wczesniej prop nie bolacy bdb towar i jeszcze nie podrabiaja go
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 668
Fake czy nie












Zmieniony przez - Gbicki w dniu 2017-10-30 20:51:21

Zmieniony przez - Gbicki w dniu 2017-10-30 20:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
wpisz kod z bolda na stronie do sprawdzania kodow AP i bedziesz mial jasnosc niby o dobra AP ciezko ale jak sie chce to sie trafi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176331
Siema.
Potrzebuję opinii na temat propa genesis ampułki z kodami.
Dostałem dwa różne, pudełko ampułki wszystko to samo ale różnią się kolarami, żółty bity i był ok a co sądzicie o tym białym/ bezbarwnym ?
Od czego to może zależeć że się soki różnią ?
Ten bity i ok:
Tu wprowadź tekst linku...
A teraz dostałem coś takiego co o tym sądzicie ?
Tu wprowadź tekst linku...
Tu wprowadź tekst linku...


Zmieniony przez - mateuszfilar w dniu 2017-10-30 21:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938529
Kolor soku nie ma żadnego znaczenia ! Nie biłem nigdy genesisa ale podejrzewa że jest to po prostu inna partia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 668
GWookie
wpisz kod z bolda na stronie do sprawdzania kodow AP i bedziesz mial jasnosc niby o dobra AP ciezko ale jak sie chce to sie trafi.


Nie wchodzi ale znajomi testują i chwała ponoć od dawna jest problem z kodami w AP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 668
mateuszfilar
Siema.
Potrzebuję opinii na temat propa genesis ampułki z kodami.
Dostałem dwa różne, pudełko ampułki wszystko to samo ale różnią się kolarami, żółty bity i był ok a co sądzicie o tym białym/ bezbarwnym ?
Od czego to może zależeć że się soki różnią ?
Ten bity i ok:
Tu wprowadź tekst linku...
A teraz dostałem coś takiego co o tym sądzicie ?
Tu wprowadź tekst linku...
Tu wprowadź tekst linku...



Zmieniony przez - mateuszfilar w dniu 2017-10-30 21:31:06

Ja tej firmy wogole nie polecam już nie istnieje poza tym badania w trakcie robiłem test lipa tak jak by kujawski bił
Straciłem kasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
bite obydwie wersje tego propa genesisa i obydwie działały, zresztą propa cięzko trafić niedziałającego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176331
Ja tej firmy wogole nie polecam już nie istnieje poza tym badania w trakcie robiłem test lipa tak jak by kujawski bił
Straciłem kasę

A jakiego testa biłeś ? propa ? Genesis w tej wersji niby ma dobre opinie. I tamten żółty działał wzorowo.


Zmieniony przez - mateuszfilar w dniu 2017-10-30 22:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Gbicki
GWookie
wpisz kod z bolda na stronie do sprawdzania kodow AP i bedziesz mial jasnosc niby o dobra AP ciezko ale jak sie chce to sie trafi.


Nie wchodzi ale znajomi testują i chwała ponoć od dawna jest problem z kodami w AP


Kody wchodza jak towar ori
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium