SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4269060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 264 dni Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
Marjooood
Kody się zgadzają na stronieeuro pharmacies Master gumka cirmna prop jasna fake oryginał?

Po smakach, holo i kolorach soku pora na kolory gumek Kody Ci weszly, czego jeszcze chcesz. Bilem te EP kilka miesiacy w 2017r, normalne dobre soki.

opisz jaki zapach ma ten towar to powiemy czy fake

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128669
kaczo
Piszecie o kodach A ja dzisiaj na gotowańca wskoczylem. Wygląda jak krople do oczu ale 2-3 tyg i okaże się co siedzi

Poszło 0,5 ml i żyje więc jest dobrze

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2019-05-10 23:12:19

z ciekawosci mozesz pokazac jaki jest sok? bo widze ze butla ciemna a ciekawi mnie klarownosc i kolor takiego gotowanca mimo ze wiadomo ze kolor nie jest wyznacznikiem ale zwykla ciekawosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Wlasciwie wszystkie soki to gotowance. Kwestia tylko umiejetnosci i uczciwosci szefa kuchni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 268
Zapach soków migdałowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1187 Napisanych postów 3806 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67132
Panowie co o tym myślcie... Wziąłem, bo dill nie miał tego czego chciałem... Martwi mnie brak hologramu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5526 Napisanych postów 8720 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400465
robertjudi
Panowie co o tym myślcie... Wziąłem, bo dill nie miał tego czego chciałem... Martwi mnie brak hologramu.

Robert, chociaż ty jaj nie rób. Proszę ori gen, bez holo:

1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1187 Napisanych postów 3806 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67132
Czyli co ok? Pytam, bo to była szybka akcja a nie miałem tego nigdy w łapach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5526 Napisanych postów 8720 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400465
robertjudi
Czyli co ok? Pytam, bo to była szybka akcja a nie miałem tego nigdy w łapach...

OK. Ja brałem sporo tego Gena pod koniec roku w promocji . Susty, propy, treny a, orale których jeszcze nie skonsumowałem. Badalem krew i czy to z holo czy nie wszystko funka jak trzeba.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Na zdrowie!
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina