SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
Marek2806
Ty yorku ja nie pochwalam podrobek w zadnym wypadku mowie tylko jak co nie ktorzy wczesniej chwalili te podrobione niektore produkty BD


no kolego masz racje tym razem sie z toba zgodze niestety ale w dzialach z dopingiem tu zwiazanym caly czas ludzie maja robiona wode z mozgu
warto zauwazyc ze to jest jedna wersja BD tylko zmienili design, na ich stronie www jest info
jest jeszcze org ktory wyglada troche inaczej


krzykacz
mr_classic_physique
Panowie wpadło mi do ręki winko że zdjęcia, szamał ktoś? Warto brać?





Jeśli chodzi o towar z British Dragon to masz fejka, ewidentna podszywka. Pisałem o tym tutaj na 2 stronach zajrzyj:


https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1418.html#post-18291872



krzykacz
Krzysztof Lemur
Jakieś opinie?




To jest real BD. Brałem z orali anapolon i kozak towar, reszta orali jak i inj z tej marki jest bardzo OK.


krzykacz
pajaczeq
Panowie co myślicie ? Kody wchodzą a jak z działaniem ? W ogóle tak wygląda ori Malay i BD ? :P




Tak wygląda real MT & real BD. Masz dobry towar.



krzykacz
chris1980r
Ktoś coś podpowie na podstawie zdjęcia? BD 057T6
9/2016 9/2020





Brałem testy i anapolon z BD, mogę pochwalić ten brand


krzykacz
Thindux
tren mix bd 150mg/ml
50 mg ace, 50 mg hexa, 50 mg enan






Dobry towarek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak a teraz psioczyć ojojoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
GWookie
Lordwais
GWookie
Tren ma inny kapsel niz reszta sokow? Mialem tren w vialu i ampach, oba tak samo dobre ale moj vial mial kapsle z napisem alpha pharma, a u Ciebie chyba flip off jest? Sprawdz kod. Moze byc po prostu inny wypust, ciezko powiedziec.


Mowisz o trenie Ace? Z tego co wiem to nie ma tego produktu w ampach 1ml, chyba ze sie cos zmienilo.


oczywiscie ze jest, od jakiegos czasu juz.. nawet na stronie AP widnieje, kody wchodza itp kiedys chyba byl w samym flakonie.. doslownie taki czerwony jak na zdj na poprzedniej stronie..












Niestety, ale sami dali zielone światło dla fałszerzy. Wprawdzie widać wyraźnie, że flaszka jest dedykowana pod ten brand co jednak w perspektywie czasu nie będzie stanowiło problemu żeby ją skopiować i tłuc gdzieś na boku.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
GWookie
Lordwais
GWookie
Tren ma inny kapsel niz reszta sokow? Mialem tren w vialu i ampach, oba tak samo dobre ale moj vial mial kapsle z napisem alpha pharma, a u Ciebie chyba flip off jest? Sprawdz kod. Moze byc po prostu inny wypust, ciezko powiedziec.


Mowisz o trenie Ace? Z tego co wiem to nie ma tego produktu w ampach 1ml, chyba ze sie cos zmienilo.


oczywiscie ze jest, od jakiegos czasu juz.. nawet na stronie AP widnieje, kody wchodza itp kiedys chyba byl w samym flakonie.. doslownie taki czerwony jak na zdj na poprzedniej stronie..












Niestety, ale sami dali zielone światło dla fałszerzy. Wprawdzie widać wyraźnie, że flaszka jest dedykowana pod ten brand co jednak w perspektywie czasu nie będzie stanowiło problemu żeby ją skopiować i tłuc gdzieś na boku.


tutaj kasa idzie w miliony a alpha szybko sama sie broni wiec myslie ze jakis zenek z pod chocimia ze swoja garazowa produkcja raczej nie grozi temu brandowi szkoda tylko ze u nas w cebulandi zamiast zrobic 1 dobry lab podrabia sie 5 innych za wszelka cene
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
Da rade ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baam87
Da rade ?





wbij przekonaj sie zaj relacje :) powinien dzialac bo to test :) mete jadlem z british dispensary w 2007 roku i klepala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 981
krzykacz
Jeśli ktoś już ma towar i technologie żeby taki produkt wypuścić na rynku, to oczywiście u większości rodzi się pytanie dlaczego nie zrobił własnego logo...

Bayer to znana firma na całym świecie. Myślę ze tu nie ma czego tłumaczyć. Zawsze sie znajdą jelenie którzy uwierzą w apteczną metke z Bayera sprowadzaną z niemieckiej apteki. Pozatym spora część producentów nie ogranicza się do jednego brandu. Wypuszczą np. Bayer dla jeleni z 5 % stężeniem, dwie średnie firmy i jedną zaj**istą wymyśloną przez siebie. Pózniej ogólny pimp, a pozniej zjazd ze stężeniem na 50% i trzymanie sie na rynku albo dalszy zjazd i wypuszczenie nowego brandu. Standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
panowie tren ace 75 nexium niepokoji mnie roznica kolorow oraz jedna ma zaslepke z napisem flip off druga nie czy wszystki gra?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
mogę to bić śmiało?bo pierwszy raz mam to w reku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
tak od góry wyglada

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej