SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5974276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
piotras19
No to pieknie... Mam enana i masteron po 2 flakony :/ Nigdy nie zwracalem uwagi na lab jakos bardzo bilem co dostalem z tego zrodla i badania zawsze elegancko wygladaly i wszystko dzialalo ale to przykulo moja uwage bo nigdy tego nie widzialem heh No nic bez badan chyba sie nie obejdzie :)

Stary, zamiast zakladac z gory ze masz walka bo taka „moda” to skup sie na czyms przyjemniejszym. Nikt o firmie nie slyszal a Ty z gory zakladasz ze lipa jak do tej pory zrodlo nie zawiodlo to moze warto mu zaufac.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31444
Witam próbował ktoś??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47984 Napisanych postów 295557 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1443770

piotras19
No to pieknie... Mam enana i masteron po 2 flakony :/ Nigdy nie zwracalem uwagi na lab jakos bardzo bilem co dostalem z tego zrodla i badania zawsze elegancko wygladaly i wszystko dzialalo ale to przykulo moja uwage bo nigdy tego nie widzialem heh No nic bez badan chyba sie nie obejdzie :)

O enanan bym się nie martwił bo trafić słabego jest ciężko,master za to już drogawy środek i może być ciężej ,chociaż nie skreślam labu bo pierwszy raz widzę ,masz wbijaj i zdaj relacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 13518 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119116
marianzulek
piotras19

Stary, zamiast zakladac z gory ze masz walka bo taka „moda” to skup sie na czyms przyjemniejszym. Nikt o firmie nie slyszal a Ty z gory zakladasz ze lipa jak do tej pory zrodlo nie zawiodlo to moze warto mu zaufac.

Dokładnie mam takie samo zdanie. Jeżeli do tej pory dill nie robił Cię w wała, to zapewne i teraz nie wciska Ci szajsu.

Lab mi osobiście nieznany, na pewno nie wałek, bo wałuje się firmy, które coś już znaczą na rynku. Oczywiście to nie znaczy, że nie działa. Zapewne jest ok, nie wkręcaj sobie i zastosuj metodę kolegi Krzykacza: jak zaczyna cykl przestaje wchodzić na internet. I wszystko działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
water69
Witam próbował ktoś??

wbijaj jak juz masz, co innego mozesz zrobic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1116 Napisanych postów 2942 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92961
Wysłać mi na próbę

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Ja tez chętnie cypa przybije ;)

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Na refundacje to kazdy chetny
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1333 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 77617
Ori czy fake. A każdej tabl napis Tiger.

Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2019-03-26 11:34:09

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Weryfikacja nie wchodzi ?

Lux 80’

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF