SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4261974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 855 Napisanych postów 663 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15312
Jak wyżej. Niedawno pół wrzuciłem to zbiło mi prawie do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 96 dni Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 386
Tak mi doradzil lekarz / koksiarz z silowni. Wczesniej tez zbijalem estro tylko symexem

Zmieniony przez - Loszka81 w dniu 2019-10-07 23:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 3193 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128642
No ja wlasnie e2 zbijalem ostatnio 1/2 tab exe e2d i ladnie zlecialo, wrzucilem mete to wynik e2 w ciagu tygodnia podskoczyl jakbym wcale exe nie bral. Nie spodziewalem sie ze az tak wywali estro

Z caba chlopaki napisali wyzej. To bardzo mocny lek. Ja biore bromo raptem 1/4 tab e2d i zbilo mi z wyniku podobnego jak u ciebie do ok 4. Czyli prawie dol widelek ale jeszcze w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 741 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26633
GWookie
znaczy nie bije balcana, lata temu smakowalem w tym i bylem zadowolony. ciekawilo mnie tylko czy ta nowa to podszywka jakas czy po prostu producent zmienil wyglad. dzieki za info, lepiej byc po prostu swiadomym, dlatego spytalem

Na stronie Balkan masz starą i nową szatę produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 741 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26633
arasaras
Bolesny
Ktoś coś, miał podobnie?
Kod wchodzi

Ja mam bez kodów i działał bdb, dla. Mnie był bezbolesny-bo nie wiem czy pytasz czy stwierdzasz

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2019-10-08 09:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2607 Napisanych postów 2865 Wiek 39 lat Na forum 334 dni Przeczytanych tematów 42242
Z kodami czy bez , towar tak samo działa

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2496 Napisanych postów 2273 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41056
jw temat kodow juz dawno obgadamy i zamkniety, bij smialo mocny test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2962 Napisanych postów 44828 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 424270
Ladne to DNA.

Wracajac do exemestane, ogolnie to nie jest mocna substancja, do propa okolo 500mg week, jem tab e2d, jak sie uda to w piatek kontrole morfologi zrobie i e2 sprawdze, ale na pol tab bylo ppnad norme ostatnio
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 96 dni Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 386
Hgh od RAZAKA...Wpadlo mi dzis w rece. Mial byc Imperial a tu..?? Ktos mial stycznosc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2607 Napisanych postów 2865 Wiek 39 lat Na forum 334 dni Przeczytanych tematów 42242
Nowy bałkan
Cypek

2

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina