SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Amg27
Moja deka


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 948
Aha uff, to troche mi ulżyło a deka jak , robi robote? :D To mi nie zostało pewnie nic tylko zacząc cykl i zrobic bandania po jakims czasie :D

M.M

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
Bije aktualnie cypio Moderiona wcześniej leciała deka i wszystko dobre można spokojnie inwestować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ions pharmacy i npp od nich. Brał ktoś?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Brał Ktoś ostatnio npp z clinic działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ke slyszalem o roznych wersjach Moderionu, moj wyglada identycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
wouk
No to miałeś fart kilka tygodni temu byłem we Włoszech w okolicach jeziora Garda i pytałem w 2 aptekach i wszędzie chcieli recepty :(


O tyle dobrze że podopieczny w Mediolanie w szpitalu jest fizjoterapeutą, teraz wraca i klinice budzik będzie pracował. Tak to prawda recki trzeba na północy i w centralnej z kolei na południu kraju raczej olewają to. Zdziwiony jest że tyle tad600 u nas jest i "tańszy" niż w Włoszech.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wojo zmc
wouk
No to miałeś fart kilka tygodni temu byłem we Włoszech w okolicach jeziora Garda i pytałem w 2 aptekach i wszędzie chcieli recepty :(


O tyle dobrze że podopieczny w Mediolanie w szpitalu jest fizjoterapeutą, teraz wraca i klinice budzik będzie pracował. Tak to prawda recki trzeba na północy i w centralnej z kolei na południu kraju raczej olewają to. Zdziwiony jest że tyle tad600 u nas jest i "tańszy" niż w Włoszech.


Wlasnie tez mnie to zdziwilo ze mozna kupic naprawde bardzo tanio. Myslisz ze to moze byc poprostu rodzima produkcja tylko tyle ze tam w srodku jest faktycznie glutatnion ? (bez $$ ktore dolicza sobie firma ew. apteki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Każdy ma swój rozum i każdy swoje wnioski może wyciągnąć, jeśli dany lek jest tam produkowany oraz masz powiedzmy z 3 produkty o tym składzie akurat wrzuciłem dwa. Wbrew pozorom nie ma tego tyle w aptekach czy hurtowniach, że idziesz z receptą i jest. Tak samo z Gonassi HCG włoskie ( wrzucałem wcześniej zdjęcia) trzeba zamawiać i czekać. Teraz przełóż to na rynek w PL....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Amg27
Nowa szata balkana







Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-10-25 16:28:04


Jak dla mnie słabo wygląda (pisze o wyglądzie )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium