SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7189090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2080 Napisanych postów 4166 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290783
Amg27
Moja deka

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 948
Aha uff, to troche mi ulżyło a deka jak , robi robote? :D To mi nie zostało pewnie nic tylko zacząc cykl i zrobic bandania po jakims czasie :D

M.M

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23009
Bije aktualnie cypio Moderiona wcześniej leciała deka i wszystko dobre można spokojnie inwestować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4788 Wiek 2 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34908
Ions pharmacy i npp od nich. Brał ktoś?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 660 Napisanych postów 415 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7212
Brał Ktoś ostatnio npp z clinic działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2059 Napisanych postów 3646 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78425
Ke slyszalem o roznych wersjach Moderionu, moj wyglada identycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 960 Napisanych postów 11343 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190887
wouk
No to miałeś fart kilka tygodni temu byłem we Włoszech w okolicach jeziora Garda i pytałem w 2 aptekach i wszędzie chcieli recepty :(

O tyle dobrze że podopieczny w Mediolanie w szpitalu jest fizjoterapeutą, teraz wraca i klinice budzik będzie pracował. Tak to prawda recki trzeba na północy i w centralnej z kolei na południu kraju raczej olewają to. Zdziwiony jest że tyle tad600 u nas jest i "tańszy" niż w Włoszech.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10953 Napisanych postów 50295 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
wojo zmc
wouk
No to miałeś fart kilka tygodni temu byłem we Włoszech w okolicach jeziora Garda i pytałem w 2 aptekach i wszędzie chcieli recepty :(

O tyle dobrze że podopieczny w Mediolanie w szpitalu jest fizjoterapeutą, teraz wraca i klinice budzik będzie pracował. Tak to prawda recki trzeba na północy i w centralnej z kolei na południu kraju raczej olewają to. Zdziwiony jest że tyle tad600 u nas jest i "tańszy" niż w Włoszech.

Wlasnie tez mnie to zdziwilo ze mozna kupic naprawde bardzo tanio. Myslisz ze to moze byc poprostu rodzima produkcja tylko tyle ze tam w srodku jest faktycznie glutatnion ? (bez $$ ktore dolicza sobie firma ew. apteki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 960 Napisanych postów 11343 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190887
Każdy ma swój rozum i każdy swoje wnioski może wyciągnąć, jeśli dany lek jest tam produkowany oraz masz powiedzmy z 3 produkty o tym składzie akurat wrzuciłem dwa. Wbrew pozorom nie ma tego tyle w aptekach czy hurtowniach, że idziesz z receptą i jest. Tak samo z Gonassi HCG włoskie ( wrzucałem wcześniej zdjęcia) trzeba zamawiać i czekać. Teraz przełóż to na rynek w PL....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 58753 Napisanych postów 317115 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1519657
Amg27
Nowa szata balkana

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-10-25 16:28:04

Jak dla mnie słabo wygląda (pisze o wyglądzie )
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya