SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 951 Wiek 67 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14423
tony jesli w swoim temacie opierasz cykl na tej firmie to nie dziwie sie ze masz takie wyniki testa . zainwestuje w cos innego . przeciez tylko cykl sobie spier....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
[quote=WyrwiCh**]tony jesli w swoim temacie opierasz cykl na tej firmie to nie dziwie sie ze masz takie wyniki testa . zainwestuje w cos innego . przeciez tylko cykl sobie spier....
teraz bije mix Toucan Pharmacy, na silowni chlopy mowili ze dobry towar. A ten cypio z ep to znalazlem przypadkiem w domu

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2534 Napisanych postów 12155 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352816
gdzie ty mieszkasz ze takie specyficzne firmy dostepne u ciebie, w azerbejdzanie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 3833 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95875
Tucan to w Afryce chyba ;)))

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
Titan healthcare enan co o nim powiecie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150160
Kiedyś bdb, potem loteria, jak teraz nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73609
Jak bili znajomi to chwalili, jak zaczela sie nagonka ze szit tak przestali bic wiec z reala zadnej negatywnej opini nie slyszalem. Ogolnie jak jest teraz nie mam pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
U mnie wlasnie chwalone wiec wziąłem na próbę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1211 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44512
bte z titam,test enan,mix,master p wszystko git ale to w tamtym roku,kartoniki takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 951 Wiek 67 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14423
Tonny24
U mnie wlasnie chwalone wiec wziąłem na próbę

na poczatku jak firma pokazala sie w pl
soki dzialaly elegancko potem poszla lipa do ampulek

na ta chwile bym nie ryzykowal - to pewnie jakies resztki ostatnich partii ktore dolecialy do pl

slabo celujesz kolego - z deszczu pod rynne - normalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton