SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
Bayer schering pharma cypek ? Działa to wogole ? Naklejka mi się zadrapala przezwolenia to tak wyglada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
Bayer schering pharma cypek ? Działa to wogole ? Naklejka mi się zadrapala przezwolenia to tak wyglada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
podszywka pod apteke, zwykle ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
a działa czy fake ? wbijac czy wymienic ? bil juz to ktos ? albo chociaz slyszal o tym ?
szukalem w necie ale nie ma zadnych zjec,nic



Zmieniony przez - TomekLifeGym w dniu 2016-01-29 23:41:00

Zmieniony przez - TomekLifeGym w dniu 2016-01-29 23:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
nie mozna powiedziec, ze org/fejk bo nie ma takiego org. Ktos poprostu zrobil undera i podkradl nazwe firmy farmaceutycznej, kumasz? jest to podszywka, wykorzystanie logo,nazwy farm. do celuw zarobkowych by zmylic klienta
dzialac czy dziala ci nie powiem, bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
spoko,a meta alchemi biala w blistrach jak sie teraz ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94503 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
wbij kilka iniekcja i zbadaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94503 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
wojtek19xx
Pewnie fake?








wbij kilka amp i zrób badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3035
czy ktos bral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pakerokrak
czy ktos bral





Dobry lab, dobra oxa. Oxy osobiście nie brałem z tego labu, ale z opinii z reala wiem, że siedzi tam oxa.

Brałem methyltesta z Bioniche, mam porównanie do apteczniaka i byłem zadowolony jakość była porównywalna. Opisywałem w temacie zbiorczym, jakoś od końca powinieneś znaleźć:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_real_white_version_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t928147-s99.html
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium