SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5814415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 101 Wiek 45 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7801
Witam wszystkich!
Słyszałem różne opinie... o BM, ale czy ktoś ostatnio może bił z nowego opakowania i jak z zawartością... działa?
Badania mam zrobione, kody się zgadzają , zamierzam zrobić pierwszym cykl 12 tygodni na samym enanie. Cel .. masa.

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 101 Wiek 45 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7801
Witam wszystkich!
Słyszałem różne opinie... o BM, ale czy ktoś ostatnio może bił z nowego opakowania i jak z zawartością... działa?
Badania mam zrobione, kody się zgadzają , zamierzam zrobić pierwszym cykl 12 tygodni na samym enanie. Cel .. masa.

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10392 Napisanych postów 20068 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164061
Będzie działać to BM .
Osobiście nie biłem , ale znajomi biją i rosną
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6377 Napisanych postów 49841 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449674
Dobry lab. Sam bije od kwietnia bm
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O.k. Dziękuję.
Jako pierwszy i solo e5d będzie o.k.?
Czy powinienem w innym dziale pytać?

Zmieniony przez - Rafal Dreier w dniu 2018-12-26 19:55:42

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46482 Napisanych postów 292825 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434742
dawkowanie itp. dział doping i temat wraz z ankietą
bm lab chwalony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19703 Napisanych postów 67372 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560930
Rafal Dreier
Witam wszystkich!

Dobry lab, dobry test. Od zeszłego pon lecę TC z tego laba
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 240 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16502
Rafal Dreier
Witam wszystkich!

Możesz brac śmialo ogólnie chwalony bardzo dobrze
ostatnio mój znajomy z klubu lecial na cypio i trenie-e wlasnie z tej nowej szty BM i bardzo chwalił
orale tez bardzo dobre opinie maja.
Takze bedziesz zadowolony z BM o fejkach nic nie slychac.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

nutlove nowy