SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6329556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7879
Witam wszystkich!
Słyszałem różne opinie... o BM, ale czy ktoś ostatnio może bił z nowego opakowania i jak z zawartością... działa?
Badania mam zrobione, kody się zgadzają , zamierzam zrobić pierwszym cykl 12 tygodni na samym enanie. Cel .. masa.

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Wiek 45 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7879
Witam wszystkich!
Słyszałem różne opinie... o BM, ale czy ktoś ostatnio może bił z nowego opakowania i jak z zawartością... działa?
Badania mam zrobione, kody się zgadzają , zamierzam zrobić pierwszym cykl 12 tygodni na samym enanie. Cel .. masa.

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11585 Napisanych postów 26068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 190256
Będzie działać to BM .
Osobiście nie biłem , ale znajomi biją i rosną
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8372 Napisanych postów 53582 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470393
Dobry lab. Sam bije od kwietnia bm
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O.k. Dziękuję.
Jako pierwszy i solo e5d będzie o.k.?
Czy powinienem w innym dziale pytać?

Zmieniony przez - Rafal Dreier w dniu 2018-12-26 19:55:42

Rafał_Dreier

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3984 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 407794
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 51511 Napisanych postów 307769 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1487554
dawkowanie itp. dział doping i temat wraz z ankietą
bm lab chwalony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19047 Napisanych postów 68295 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 564605
Rafal Dreier
Witam wszystkich!

Dobry lab, dobry test. Od zeszłego pon lecę TC z tego laba
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 264 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18420
Rafal Dreier
Witam wszystkich!

Możesz brac śmialo ogólnie chwalony bardzo dobrze
ostatnio mój znajomy z klubu lecial na cypio i trenie-e wlasnie z tej nowej szty BM i bardzo chwalił
orale tez bardzo dobre opinie maja.
Takze bedziesz zadowolony z BM o fejkach nic nie slychac.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya