SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
nie rozumiem po cholere kupowac podrobionego cybera? nie stac Cie na org to kup co innego. Ja bym tego nie wbił za darmo nawet a dil wiązanke by usłyszał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
macieksto
Jak sądzicie?





prop i meta genameda bardzo dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
Comodore
Czy tak wygląda tura z cybera? Ostatnio jadłem bardzo podobną oxe Nexiuma która okazała się totalnym wałkiem.








Jak się tak zastanowię to ostatnio wszystkie tabs jakie mi wpadną w ręce wyglądają identycznie.





Zmieniony przez - Comodore w dniu 2016-12-03 17:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te na dole są wyższe chyba. Ale czego Ty się teraz chcesz doszukać? Że pewnie większość ug ma podobny sprzęt do robienia tabletek czy co? Bo w palcach chyba tego nie lepią. Masz org cybera i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
Teorii spiskowych, kosmitów i yeti. Może być?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
bez zlośliwosci.. po prostu nie wiem czego się tu doszukiwać..

oxa byla ewidentnie fejkiem wypuszczonym przez jakiś podszywaczy, a kwestia tabsow to kwestia tabletarki i tyle, jak ktos chce miec fikusne tabsy to raczej nie ta dziedzina.. rozowe serduszka do czegos innego sluzyly albo "mitsubishi"

dziabaj i zdaj relacje, zawsze bedzie wiadomo jak z kolejną oxa na rynku


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-12-03 18:14:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
sokobicja
nie rozumiem po cholere kupowac podrobionego cybera? nie stac Cie na org to kup co innego. Ja bym tego nie wbił za darmo nawet a dil wiązanke by usłyszał


A może nie był tego świadomy?, dil naopowiadał bajek a on łyknął.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
Spoko panowie bez spiny z tymi tabsami. Z grubsza chodziło mi o to że może na rynku jest więcej marek niż labów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 418
witam czy opłaca się brać środki z firmy GENERAL EUROPEAN PHARMACEUTOCALS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
GEP - sporo ostatnio dobrego słyszy się o tym labie. Ja bym brał

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej