SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 252 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12095
nie rozumiem po cholere kupowac podrobionego cybera? nie stac Cie na org to kup co innego. Ja bym tego nie wbił za darmo nawet a dil wiązanke by usłyszał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 252 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12095
macieksto
Jak sądzicie?

prop i meta genameda bardzo dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56658
Comodore
Czy tak wygląda tura z cybera? Ostatnio jadłem bardzo podobną oxe Nexiuma która okazała się totalnym wałkiem.

Jak się tak zastanowię to ostatnio wszystkie tabs jakie mi wpadną w ręce wyglądają identycznie.

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2016-12-03 17:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3896 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
Te na dole są wyższe chyba. Ale czego Ty się teraz chcesz doszukać? Że pewnie większość ug ma podobny sprzęt do robienia tabletek czy co? Bo w palcach chyba tego nie lepią. Masz org cybera i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Teorii spiskowych, kosmitów i yeti. Może być?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 491 Napisanych postów 3214 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 129064
bez zlośliwosci.. po prostu nie wiem czego się tu doszukiwać..

oxa byla ewidentnie fejkiem wypuszczonym przez jakiś podszywaczy, a kwestia tabsow to kwestia tabletarki i tyle, jak ktos chce miec fikusne tabsy to raczej nie ta dziedzina.. rozowe serduszka do czegos innego sluzyly albo "mitsubishi"

dziabaj i zdaj relacje, zawsze bedzie wiadomo jak z kolejną oxa na rynku

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-12-03 18:14:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36715
sokobicja
nie rozumiem po cholere kupowac podrobionego cybera? nie stac Cie na org to kup co innego. Ja bym tego nie wbił za darmo nawet a dil wiązanke by usłyszał

A może nie był tego świadomy?, dil naopowiadał bajek a on łyknął.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Spoko panowie bez spiny z tymi tabsami. Z grubsza chodziło mi o to że może na rynku jest więcej marek niż labów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 418
witam czy opłaca się brać środki z firmy GENERAL EUROPEAN PHARMACEUTOCALS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16464 Napisanych postów 65040 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550896
GEP - sporo ostatnio dobrego słyszy się o tym labie. Ja bym brał

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit