SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1668 Napisanych postów 11945 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156204
GWookie
Arkus P
Ja bilem z pół roku T400 andro i nigdy nie miałem żadnego problemu

jestes w stanie wypowiedziec sie o dzialaniu? bo wiekszosc tu pisze o bolesnosci tych roznych mixow z duza iloscia mg.. jestem ciekaw na ile moze trzymac stezenie takie t400, niezaleznie w sumie od firmy bo sie kiedys bede przymierzal i mysle czy warto.

Moim zdaniem było tam co trzeba, pierw szło 2ml week, późnej 3ml, nie bolało, jak w pompce był tylko t400 to był lekki dyskomfort, na drugi dzień nie było po nim śladu, dla porównanie za jakiś czas na pewno odpale t400 BM, a najbardziej chciał bym dorwać Pharmacom, np enan 600mg :)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 293 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7895
ostatnim czasem waliłem bolda 500mg/1ml z pharmacom bylo ok,lekko napuchnięty poślad, na stronie producenta przy srodkach ze zwiekszonym stezeniem widnieje informacja zeby dac 1/2 ml na sprawdzenie ze u niekturych osob moze pojawic sie zapalenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16988 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141814
BigMen
Ziki wielkiej roznicy nie ma. Jesli zle wykonasz strzal tzn nie fizycznie a cos sie dostanie czy do soku czy na igle czy na skorze bedzie to wystapi stan zapalny. Ja raz w zyciu mialem stan zapalny po 5-6 strzale oddalem flkaon i kumpel bil bez problemu. Jednak jesli wystepowalo to u ciebie regularnie to najczestsza przyczyna jest duza ilosc rozpuszczalnika aby upchac te mg. Z takich tez powodow ja nie lapie sie srodkow o tak duzych stezeniach. Albo sa bolesne albo okrojone sklady. Dla mnie szkoda czasu i zdrowia na takie mixy.

Tez rezygnuje z t400 ,jedynie misy squiba jeszcze chce przetestować :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
PHO
ostatnim czasem waliłem bolda 500mg/1ml z pharmacom bylo ok,lekko napuchnięty poślad, na stronie producenta przy srodkach ze zwiekszonym stezeniem widnieje informacja zeby dac 1/2 ml na sprawdzenie ze u niekturych osob moze pojawic sie zapalenie.

Tego magicznego bolda robili badanie w stanach, to kolo bolda nie lezalo nawet. Testosteron, pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 2440 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41726
Bo pharmacom to zaden frykas

Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-12-05 09:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3617
Nexium Tura - 05.2021
Białe tabsy bez przedziałów
Czy towar jest ok ? widziałem jakiś czas temu na forum tez turę nexium różowe tabsy z przedzialkiem.

Dobry towar czy fejk ten mój ze zdjęcia ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 48212 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
mm1986
PHO

Tego magicznego bolda robili badanie w stanach, to kolo bolda nie lezalo nawet. Testosteron, pozdrawiam.

podaj dowod a moze o te badania bolda 500 pharmacomu Ci chodzilo ?

sorki ze taki zrzut bo nie wiem jak caly pdf tu wkleic zeby mozna bylo oblookac jak ktos chce to na pw podam strone na ktorej jest przebadane dosc sporo srodkow i labow :)

Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-12-05 15:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 11107 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188592
mm1986
PHO

W Rosji i na Ukrainie Pharmacom to dla ludzie co chcą mieć ładne opakowanie najlepiej wyglądające jak apteka a w środku co najwyżej testosteron .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3617
odpowie ktoś na temat tej Tury z Nexium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2000 Napisanych postów 3520 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276860
OSTR_MEDYK
odpowie ktoś na temat tej Tury z Nexium ?

Mozesz smiało szmac , kolega podżera i chwali, takze bedziesz zadowolony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton