SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4261950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 908
Panowie co sądzicie o tym tesciu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16225 Napisanych postów 64814 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550037
Wykonanie ok, przywal i daj opinie dla nas
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 908
Czy ktoś go już może bral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16225 Napisanych postów 64814 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550037
Pewnie tak czekaj na opinie
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 261 Napisanych postów 425 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 320645
Działa, wbijałem, zrobiłem czterdziestoraczki, badałem. Ja wiem, że czarny rynek na ovigilu stoi, ale ktoś ma jakiś dowód? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5503 Napisanych postów 8688 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400225
Ale sie zawzioles teraz na maksa widze. Moja torba to moj dowod, ale jak pisalem nie bede foto wstawial.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 499 Napisanych postów 1984 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19432
Jakieś opinie o tym? Sprawdzałem na stronie producenta kody z hologramów i wszystko się zgadza.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Ori/fake OK
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 78
alpha zeneca jeszcze nie ma kopii, więc możesz bić jest org i działa, dobrze że masz cypio, bo enan w nowej serii bywa bolesny.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina