SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4192
czupryn
gińleszczu brales 750 mg co czwarty dzien ?3ml??


Tak, co w tym dziwnego? Normalna dawka dla zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
tak slabego wykonania towaru jak w scitecu to chyba jeszcze nie bylo.To bylby ewenement gdyby dzialal i kosztowal tyle co paczka marlboro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Panowie, takie winko ktoś jadł? Nie pamiętam pełnej nazwy (coś było chyba z "flower") bo przesypałem do pojemnika po witaminach, było w srebrnej twardej folii.





Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2015-04-08 11:17:52

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
bartek_box
Panowie, takie winko ktoś jadł? Nie pamiętam pełnej nazwy (coś było chyba z "flower") bo przesypałem do pojemnika po witaminach, było w srebrnej twardej folii.





Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2015-04-08 11:17:52


Flor Medico Laboratories i Flor Medico Labs bo po rozwiązaniu pierwszego Flora zrobiły się dwa kolejne. Mimo to działały oba, szczególnie tbl. Z inj różnie bywało szczególnie w pierwszej podszywce. Druga niewiele pokręciła się po naszym rynku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Mam 120 tabs zachomikowanych już jakiś czas, jak wrócę do żywych to zaaplikuję w cyklu, dobrze wiedzieć, że dobry towar, dzięki.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
e-lite
tak slabego wykonania towaru jak w scitecu to chyba jeszcze nie bylo.To bylby ewenement gdyby dzialal i kosztowal tyle co paczka marlboro.


E-lite miałeś w rekach? Akurat prezentuje się calkiem estetycznie. U mne 3 ziomkow bilo teście, tren a, npp, bardzo zadwoleni z działania.
Slyszy się, ze lab loteria, nie wiem, być może, ale z reala mam 3 opinie i 3 pozytywne, w reku tez trzymałem i ladnie wygląda...kapsle równo zagięte, itp., itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Global przewaznie cieszyl sie mieszanymi opiniami, widocznie jedni maja wiecej szczescia drudzy mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Panowie Ori/Fake?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
cd




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Provi jest z pakistanu i działa bdb. Mam takie samo. O reszcie się nie wypowiem, bo nie brałem tych firm.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej