SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1915
tylko znowu nie pasuje ta literka przed dwoma kropkami tymi co ty dałeś ;/

''Nieważna meta liczy się sam bieg...''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 951 Wiek 67 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14423
lamzas89
Susta androchem data 25.06.2018 średnio żółty olej i trochę rzadki, ostatnio miałem gęsty i biały. wtf ?
Meta z datą 22.05.2018 hologram jest tabletki żółte ze znaczkiem na tabletce mają charakterystyczny zapach.
Ktoś się wypowie ?

użyto lepszej jakości oleju , stąd ta różnica .. teraz wszędzie jest ten sam olej - rzadszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47758 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygląda jak dropsik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2146
donwaz1899
lodzianin gdbym mogl to wyslal bym ci nawet cennik od dila ale nie jestem kofident prola oma to wały ale dobrze działajace :) przecież nikt nie mówi że nie działa poza tym te ilości co mają dille naprawde ciężko wyciagać z hurtowni/aptek ale to inna bajka

Dobrze działające ? No bez jaj to ledwo dziala kolego ;) Stad taka cena niska .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 951 Wiek 67 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14423
Marek2806
Wygląda jak dropsik :D

a z boku to już w ogóle jak stare dobre wisienki :P (grubaśne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
Cpuny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 126
Panowie jak nexium healthcate? I glt? Godne polecebia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3196 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128702
Egze
donwaz1899
lodzianin gdbym mogl to wyslal bym ci nawet cennik od dila ale nie jestem kofident prola oma to wały ale dobrze działajace :) przecież nikt nie mówi że nie działa poza tym te ilości co mają dille naprawde ciężko wyciagać z hurtowni/aptek ale to inna bajka

Dobrze działające ? No bez jaj to ledwo dziala kolego ;) Stad taka cena niska .

nie wiem jak z tym działaniem ale fakt faktem jak dill uczciwy to powie, ze po tyle ma ori a po tyle ma podrobe. samemu wtedy sie zdecyduje co i jak

pajaczeq
To był żart miałem na myśli "aptekę" od dilla :) niestety nie mam dostępu żeby sobie wyjść z prolką z apteki więc zawsze będzie to lotto :)

uwierz ze apteka od dilla to serio nic nadzwyczajnego.. znaczy powiedzmy sobie w ten sposob.. jak widzisz ze ktos ma szeroką game apteczniakow to trafisz szybciej na real bo np widzisz ze ma u siebie cos mniej spotykanego z apt.. lub jak zaspiewasz nazwe danego leku ktory potrzebujesz i hokus pokus masz, jest jakas pewnosc. a jak dill w ofercie "aptecznej" ma tylko ome i prolo i to w cenie dziwnie niskiej to wiadomo ze cos tu jedzie innym pochodzeniem

tez nie ma co generalizować.. jak ma sie pecha to kupi sie w sklepie gowno w opakowaniu "bajecznego"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 354
Testomix dose g.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2146
smialo bij
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina