SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7748 Napisanych postów 53777 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 631238
MokryZbyszek
Brał ktoś z was bolda lub Mastera od Nandy?

Biłem bolda i mastera , ogólnie z Nandy leciałem praktycznie wszystkie środki inj/oral , trochę tego przerobiłem i zawsze byłem zadowolony....

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-01-19 18:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 73 dni Na forum 72 dni Przeczytanych tematów 616
W nowym wypuście od ions(ten z braillem na dole) deca, enan i prop w lekko słomkowym kolorze. Czy spotkał się ktoś z nierówno zalanymi ampułkami? Brał ktoś tamoxa zymoplex, bo mam go i ma b. kruche słodkawe tabletki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2000 Napisanych postów 3520 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276867
Bartolocik musisz fotki wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 73 dni Na forum 72 dni Przeczytanych tematów 616
]W nowym wypuście od ions(ten z braillem na dole) deca, enan i prop w lekko słomkowym kolorze. Czy spotkał się ktoś z nierówno zalanymi ampułkami? Brał ktoś tamoxa zymoplex, bo mam go i ma b. kruche słodkawe tabletki?.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
amp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3252 Napisanych postów 45637 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 428582
Nie sugeruj sie amp, nawet apteka ma lekkie defekty nie do ominiecia w produkcji.

Nanda ions opinie ma bdb, nie spotkalem zeby ktos krytykowal.
Tego tamoxa nie znam wiec sie nie wypowiem
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1122 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 195461
Tamoks dziala ,ale ponoc chodza werje co nie dzialaja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2591 Napisanych postów 2440 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41726
Horacy11
pawel82
Horacy11
Ernest_18
DNA deka i tren A bez krystalizachi

Zmieniony przez - Ernest_18 w dniu 2020-01-13 16:59:54

DNA deka bezbolesne inj?

Aktualnie z DNA bije deke , T-400 i boldka , wszystko bezbolesne...ogólnie leciałem jeszcze inne środki z DNA i nigdy problemu po iniekcji nie miałem....

Ace tak samo nic sie nie zmienilo dzialanie dobre i bez bolu?

oba srodki dobre i chwalone,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 663 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51935
Ale się modny zrobił ten Dna ceny dobre i towar cacy najwidoczniej czy to jakaś nowa szata bioniche bo podobno tam produkcja klękła ? :P
Lordwais
Horacy11
pawel82
Horacy11
Ernest_18
DNA deka i tren A bez krystalizachi

Zmieniony przez - Ernest_18 w dniu 2020-01-13 16:59:54

DNA deka bezbolesne inj?

Aktualnie z DNA bije deke , T-400 i boldka , wszystko bezbolesne...ogólnie leciałem jeszcze inne środki z DNA i nigdy problemu po iniekcji nie miałem....

Ace tak samo nic sie nie zmienilo dzialanie dobre i bez bolu?

oba srodki dobre i chwalone,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
bartolocik
amp

Przecież to UG , apteka strzela fakapy tez.
Wbij i zrób badania ...,
Ions ma takie skłonności
1

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton