SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
ori, a zdjęcie nie Twoje pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
Nie nie z internetu wzięte ale identyczny mam produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jaki sens wstawiać zdjęcie z neta do określenia czy masz ori czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 114
Taki sens ze niczym nawet malutką literka się niczym nie różni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2312
Jeżeli niczym się nie różnią to sprawa jest oczywista...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jak się nie różni od ori niczym to dalej nie widzę sensu wstawiania do oceny,ale ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
witam co powiedzie o tym enanie ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
tzn miałem ten towar rok temu kopał konkret ale opakowanie i flakon całkiem inny ale nazwa jest ta sama nic kompletnie nie pisze o tym teściu w necie na etykietce jedynie wyczytałem że został wyprodukowany w Niemczech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17311
Witam dostałem dziś prolo nie mam jak wrzucić zdj ale jest z nim taka sprawa że kilka paczek mam z datą do 2017 z pharmaswiss a kilka jest do 2018 i jest z jelfy pudełka się różnią etykiety na ampie też imoje pyt jest takie czy wgl działa ta z datą do 2018 czy lepiej pogonić dalej

,,Jest kasa,Jest masa''

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium