SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5825865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
ori, a zdjęcie nie Twoje pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 114
Nie nie z internetu wzięte ale identyczny mam produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
to jaki sens wstawiać zdjęcie z neta do określenia czy masz ori czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 114
Taki sens ze niczym nawet malutką literka się niczym nie różni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2312
Jeżeli niczym się nie różnią to sprawa jest oczywista...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
No to jak się nie różni od ori niczym to dalej nie widzę sensu wstawiania do oceny,ale ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 728
witam co powiedzie o tym enanie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11266 Napisanych postów 60741 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 728
tzn miałem ten towar rok temu kopał konkret ale opakowanie i flakon całkiem inny ale nazwa jest ta sama nic kompletnie nie pisze o tym teściu w necie na etykietce jedynie wyczytałem że został wyprodukowany w Niemczech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17311
Witam dostałem dziś prolo nie mam jak wrzucić zdj ale jest z nim taka sprawa że kilka paczek mam z datą do 2017 z pharmaswiss a kilka jest do 2018 i jest z jelfy pudełka się różnią etykiety na ampie też imoje pyt jest takie czy wgl działa ta z datą do 2018 czy lepiej pogonić dalej

,,Jest kasa,Jest masa''

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FAME