SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5972695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10762
A co mogę poprawić żeby były zgodnie z regulaminem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
fake czy bić ? Bo widze ze slabe opinie o tym dose - ( deka i enan )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19827 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
thorin
A co mogę poprawić żeby były zgodnie z regulaminem ?

Po prostu przeczytać regulamin:

http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU-t925289.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19827 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
mavick666

Pytanie jest co najmniej nie na miejscu. Masz więc i tak wbijesz więc o co Ty pytasz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Bo ? chyba po to jest ten dział to jak ma brzmiec pytanie ? Nie jestem az takim desperatem byc moze dla Ciebie to nie robi roznicy mnie by bylo szkoda i zdrowia i czasu na olej kujawski a stac mnie jescze na zakup butleki wiecej wiec prosze o odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 3923 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433872
Dose orgy, fake wygląda troszkę inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10762
Zakładam że to chodziło o jakość :

- W dziale umieszczane mogą być wyłącznie materiały dobrej jakości bez widocznych informacji o możliwości ich kupna/sprzedaży. Dopuszcza się jedynie umieszczanie treści - www.SFD.pl.

Więc poprawione mam nadzieje że lepszej jakości:

Zmieniony przez - thorin w dniu 2015-11-10 23:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 715
mavick666

Mam dosłownie to samo tylko że prop - wygląd 99% jak oryginał - ale jeszcze nie wiem czy działa, możliwe że fake, bo dostałem do tego fake winstrol ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2146
Dose ori, dobry enan i nandro. Cypio shree rowniez git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 164 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6465
Myślę że ten TCYPION będzie działać ale ten kod autentyczności powinien być z tyłu przyklejony, ja tak miałem na wszystkich produktach shree do tej pory. Ale te kody autentyczności to pic na wode jeden wchodzi drugi nie a i tak działa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF