SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REGULAMIN DZIAŁU

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18844 Napisanych postów 66465 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 557049
Dział Doping - zdjęcia jest dla osób powyżej 18 roku życia.

- WAŻNE! Odpowiadając na post zawierający zdjęcie, w cytowanej odpowiedzi usuń link do zdjęcia - odpowiadasz tylko na zadane pytanie REAL / FAKE.

Dział Doping - zdjęcia ma charakter informacyjno-poglądowy i w żaden sposób nie prowadzi sprzedaży środków zakazanych Prawem RP, a prezentowane w nim materiały nie stanowią oferty handlowej.

- W dziale umieszczane mogą być wyłącznie materiały dobrej jakości bez widocznych informacji o możliwości ich kupna/sprzedaży. Dopuszcza się jedynie umieszczanie treści - www.SFD.pl.

- W dziale obowiązuje zakaz handlu środkami zakazanymi Prawem RP. Wszelkie bezpośrednie/pośrednie próby lub czyny na nie wskazujące będą skutkowały usunięciem ze społeczności SFD.pl.

- Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo decyzyjne w kwestii umieszczania/odrzucania nadesłanych materiałów.

- Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo do usuwania ze społeczności SFD.pl osób, które zamieszczają treści typu: "proszę o kontakt" / "sprawdź e-mail" / "kontakt priv" itp...

- Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo do usuwania powtarzających się materiałów.

- Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo do usuwania ze społeczności SFD.pl osób wywołujących nieuzasadnione kłótnie.

- Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo do usuwania materiałów przedstawiających więcej niż 1 środek/preparat na jednym prezentowanym zdjęciu.

- Wszelkie treści nie związane z tematyką działu będą usuwane.

- W dziale obowiązuje również ogólny regulamin forum SFD.pl:

http://www.sfd.pl/regulamin

Cały dział jest w formie leksykonu, wszystkie tematy (z wyłączeniem dwóch) są pozamykane bez możliwości komentarzy. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy produkt danej firmy działa zajrzyj do działu doping do tematu podwieszonego:

http://www.sfd.pl/temat1007481

Jeśli posiadasz zdjęcia i informacje o nowych produktów danej firmy o której jest już watek, czy też zdjęć w nowej szacie graficznej to proszę je dodać w temacie:

http://www.sfd.pl/temat1006679

,oraz podanie linku do którego tematu zdjęcia są uzupełnieniem. Moderatorzy działu uzupełnią konkretny temat o nowe zdjęcia.

Zakładając nowy temat na początku napisz jakie produkty firma ma w ofercie, oraz zamieść zdjęcia zgodne z regulaminem. Po akceptacji tematu przez moderatora działu nowego tematu ukarze się na forum, oraz zostanie on zamknięty. Wszelkie uzupełnienia tematu będą wprowadzane prze moderatora.

Zostają dwa tematy otwarte - w jednym zamieszczamy zdjęcia do oceny -oryginał/fake:

http://www.sfd.pl/temat1006675

,w tym temacie oceniamy produkty pod katem oryginalności, bez żadnych komentarzy dotyczących właściwości środka - od tego jest temat "Polskie realia":

http://www.sfd.pl/temat976800

Drugi temat służy zgłaszaniu uzupełnień:

http://www.sfd.pl/temat1006679


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2020-05-08 13:30:30
7

doping & zdrowie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sustanon 250 pakistan /ori czy fake?

Następny temat

Testovis - standard real/fake

zestaw jelly baton