SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
na 3/4 gena nie mialem holo i testy jakos dzialaly wiadomo, ze po labie z takimi cenami nie ma co sie spodziewac fajerwerkow

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
Witam,wziąłem na próbę jakiś czas temu GH z Nordic Pharmacy i zrobiłem badania IGF po 4iu dziennie, jak oceniacie?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daniel Piotrowicz
Witam,wziąłem na próbę jakiś czas temu GH z Nordic Pharmacy i zrobiłem badania IGF po 4iu dziennie, jak oceniacie?















Tu masz mój igf po mk677

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
Lux1980
Daniel Piotrowicz
Witam,wziąłem na próbę jakiś czas temu GH z Nordic Pharmacy i zrobiłem badania IGF po 4iu dziennie, jak oceniacie?





Ale co ma wspólnego Twój IGF po MK 677 do mojego posta?









Tu masz mój igf po mk677



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
Lux1980
Daniel Piotrowicz
Witam,wziąłem na próbę jakiś czas temu GH z Nordic Pharmacy i zrobiłem badania IGF po 4iu dziennie, jak oceniacie?















Tu masz mój igf po mk677





Ale co ma wspólnego Twój IGF po MK 677 do mojego posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Chociaż by to, że należało by zbadać GH a nie samo igf Bo IGF mogą Ci podbić pepki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Thomas07
Genamed i nexium jedna polka byla i tanio i dobrze i bilem z oby bold tren test i bylo cacy

Teraz nexium troszke slabiej , slysze czesto o bolacycb iniekcjach a jeszcze dwa lata w stecz ze starej serii bilem propa to nie dosc ze kopal jak trzeba to tak zfilttowany byl mega ze jak masrlko to wchodzilo a wiadomo ze propy lubia bolec ...

A tu nawet kolega ostatnio pisal ze mu po enanie dupe urywalo


Zwroc uwage ze osoba ktora bolal ten enan oddala towar swojemu kumplowi, i tego kumpla nic nie boli. Temat bolesnosci to sprawa mocno indywidualna.
Zamieszanie z niedzialajacymi kodami Nexiuma to efekt zmiany strony www. Stare kody nie dzialaly na nowej, lecz mozna je wyryfikować mailowo. Pisal juz ktos o tym wlasnie tez na forum.

robertjudi
Co Wy na to Panowie? Wykonanie spoko ale nie wiem sam...






Oryginal. Dobry enan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 68 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2527
robertjudi
Co Wy na to Panowie? Wykonanie spoko ale nie wiem sam...


















podrobka
org ma blyszysczaca naklejke
org genamed mial bardzo dobra jakosc naklejki a tu h**owo wyglada jakosc druku


Zmieniony przez - opel w dniu 2019-07-12 01:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 346
Co sadzicie o towarze? Bedzie boldek czy nie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak jest byk to musi byc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium