SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
w przypadku tamoxa recepta weterynaryjna mialaby jeszcze jakieś wytłumaczenie.. bo jest stosowany w leczeniu paru schorzeń u zwierząt.. ale omo i hcg na weterynaryjną? nawet jakbyś dostał wypis "jakimś cudem" to farmaceuta miałby prawo Ci tego nie sprzedać ze wzgledu na podejrzenia "ktoremu zwierzakomi masz zamiar to aplikować" i tyle w temacie... wiec recka od zlego lekarza w szanującej się aptece mogłaby wywołać zdziwienie, nastepnie kontakt z danym lekarzem a w najgorszym przypadku z apteki odebrałyby Cie jakieś służby, wiec lepiej nie kombinowac.

co do tamoxa to co z nim nie tak? standardowy ebewe, jeden z wielu tamoxow dostepnych w apt obok sandoza czy egisa.. a wyglada jak wyglada... ważne ze dziala tak jak w ulotce napisano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
Po prostu pierwszy raz taki mam:) wiem ze jest dobry jak z apteki:) co do recept to wiem wiem bardziej zartem:) jest w moim rejonie nie doktur "rycypta" skladasz zamowienie i za 3-4 dni jest z pieczatka specjalista endokrynolog:) ale droga ta wizyta + "oplata techniczna":)


Zmieniony przez - byniek1984 w dniu 2016-03-04 13:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
byniek1984
Mial ktos kiedys taki? Ja sie pierwszy raz zetknalem.... Jest legal kupiony w aptece. Co prawda na recepte z zielonym paskiem (nie wiem do konca czy to ma jakies znaczenie), ale na taka sama recepte tez egisa dostawalem... Szczerze mowiac wyglada jak jakis under:):):)





normalny apteczny tamox

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1209
Ori/Fake?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
a od spodu ta omka? i ampy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1209
Od spodu wybita data waznosci i nr seryjny, ale na fotce nie widac.








Zmieniony przez - Arjan w dniu 2016-03-04 14:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16604
Jeśli chodzi o kwestię recepty od weterynarza na omo/testa. Osobiście znam opiekuna kotów dużych z Zoo. I tam nagminnie się testosteron/ omnadren prosto z apteki. Powód prosty , bardziej lśniąca sierść...itd.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
Arjan
Od spodu wybita data waznosci i nr seryjny, ale na fotce nie widac.









Zmieniony przez - Arjan w dniu 2016-03-04 14:39:37


a prosto wybite czy w caly swiat? w w moim polskim gownie to tak srednio to wygladalo... I w moim fake-u rozowy kolor nie zachodzil na spod. A to chyba jest bez znaczenia czy polska czy ruska - ma zachodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
Niech starszyzna sie wypowie, bo nie chce sie madrzyc:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium