SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 491 Napisanych postów 3214 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 129064
w przypadku tamoxa recepta weterynaryjna mialaby jeszcze jakieś wytłumaczenie.. bo jest stosowany w leczeniu paru schorzeń u zwierząt.. ale omo i hcg na weterynaryjną? nawet jakbyś dostał wypis "jakimś cudem" to farmaceuta miałby prawo Ci tego nie sprzedać ze wzgledu na podejrzenia "ktoremu zwierzakomi masz zamiar to aplikować" i tyle w temacie... wiec recka od zlego lekarza w szanującej się aptece mogłaby wywołać zdziwienie, nastepnie kontakt z danym lekarzem a w najgorszym przypadku z apteki odebrałyby Cie jakieś służby, wiec lepiej nie kombinowac.

co do tamoxa to co z nim nie tak? standardowy ebewe, jeden z wielu tamoxow dostepnych w apt obok sandoza czy egisa.. a wyglada jak wyglada... ważne ze dziala tak jak w ulotce napisano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1247
Po prostu pierwszy raz taki mam:) wiem ze jest dobry jak z apteki:) co do recept to wiem wiem bardziej zartem:) jest w moim rejonie nie doktur "rycypta" skladasz zamowienie i za 3-4 dni jest z pieczatka specjalista endokrynolog:) ale droga ta wizyta + "oplata techniczna":)

Zmieniony przez - byniek1984 w dniu 2016-03-04 13:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34595 Napisanych postów 274737 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375607
byniek1984
Mial ktos kiedys taki? Ja sie pierwszy raz zetknalem.... Jest legal kupiony w aptece. Co prawda na recepte z zielonym paskiem (nie wiem do konca czy to ma jakies znaczenie), ale na taka sama recepte tez egisa dostawalem... Szczerze mowiac wyglada jak jakis under:):):)

normalny apteczny tamox

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1209
Ori/Fake?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a od spodu ta omka? i ampy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1209
Od spodu wybita data waznosci i nr seryjny, ale na fotce nie widac.

Zmieniony przez - Arjan w dniu 2016-03-04 14:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15614
Jeśli chodzi o kwestię recepty od weterynarza na omo/testa. Osobiście znam opiekuna kotów dużych z Zoo. I tam nagminnie się testosteron/ omnadren prosto z apteki. Powód prosty , bardziej lśniąca sierść...itd.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Arjan
Od spodu wybita data waznosci i nr seryjny, ale na fotce nie widac.

Zmieniony przez - Arjan w dniu 2016-03-04 14:39:37

a prosto wybite czy w caly swiat? w w moim polskim gownie to tak srednio to wygladalo... I w moim fake-u rozowy kolor nie zachodzil na spod. A to chyba jest bez znaczenia czy polska czy ruska - ma zachodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niech starszyzna sie wypowie, bo nie chce sie madrzyc:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit