SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Mesja, ramkę dostaje się np. za nieprzystosowanie społeczne
Ja przed odblokiem też "nie czułem" tego Hcg, ale przy badaniach wyszło,że dżajca ruszyły więc z tymi odczuciami to różnie.
Shree dobry ug, ale jeśli dil trzymał towar przez całe wakacja na strychu, to....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Mesja, ramkę dostaje się np. za nieprzystosowanie społeczne
Ja przed odblokiem też "nie czułem" tego Hcg, ale przy badaniach wyszło,że dżajca ruszyły więc z tymi odczuciami to różnie.
Shree dobry ug, ale jeśli dil trzymał towar przez całe wakacja na strychu, to....


co wy z tym strychem :) pokojowa temp w indiach jest wyzsza niz u nas dokladnie nie ma sprecyzowanej temp. w ktorej z NIEROZROBIONYM proszkiem dzialo by się coś niedobrego dopiero po rozrobieniu są scisle podane temp w jakiej moze stac 1-2 dni ablo tydzien ew max 60 lub 30dni w lodowce (zalezy od producenta)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
BigYorkie1488
Żubroń
Mesja, ramkę dostaje się np. za nieprzystosowanie społeczne
Ja przed odblokiem też "nie czułem" tego Hcg, ale przy badaniach wyszło,że dżajca ruszyły więc z tymi odczuciami to różnie.
Shree dobry ug, ale jeśli dil trzymał towar przez całe wakacja na strychu, to....


co wy z tym strychem :) pokojowa temp w indiach jest wyzsza niz u nas dokladnie nie ma sprecyzowanej temp. w ktorej z NIEROZROBIONYM proszkiem dzialo by się coś niedobrego dopiero po rozrobieniu są scisle podane temp w jakiej moze stac 1-2 dni ablo tydzien ew max 60 lub 30dni w lodowce (zalezy od producenta)

Na strychach potrafi być naprawdę gorąco
No ale być może masz rację.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-10-02 23:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
SalvatoreLucania
krzykacz
GWookie
dla mnie robienia hexy to moga sie uczyc od BM - starszy wypust 2x6 i nowy 1x10 kosi bardzo, wiec poczujesz dosc szybko mi ze nie zalicza sie do krotkich estrow.



Hexa BM wchodziła jak złoto, też brałem 2ml/viale


Moze malutki offtop ale co i ile do hexy jeszcze lecialo oraz pi razy oko dawki?
Sam sie przymierzam


jak mialem 2ml to lecialo 1,5ml co 2dzien i bylem milo zaskoczony, w polaczeniu z susta 1ml do tego, wiec dosc skromnie ale wtedy wchodzilem na odrabianie strat po przerwie, wiec mozna powiedziec ze granice tych 100mg hexy co 2dni wychodzilo.. nie wiem jakim cudem ale wydaje mi sie bardziej odczywalna niz ace,mimo ze przeciez ace krotszy estr.

obecnie rip i dorzucam base przedtrenigowo, bo wycinam, wtedy szla masowka i jakosciowo wyszlo ciekawie, ale Ty taki byk to nie wiem czy smyrnie chociaz ubic powinno, ale jesli hexa to tylko BM, testowalem inne i przy 100mg wzgledem tych 75 z BM jakos sie zbytnio nie umywaly.

BigYorkie1488
Żubroń
Mesja, ramkę dostaje się np. za nieprzystosowanie społeczne
Ja przed odblokiem też "nie czułem" tego Hcg, ale przy badaniach wyszło,że dżajca ruszyły więc z tymi odczuciami to różnie.
Shree dobry ug, ale jeśli dil trzymał towar przez całe wakacja na strychu, to....


co wy z tym strychem :) pokojowa temp w indiach jest wyzsza niz u nas dokladnie nie ma sprecyzowanej temp. w ktorej z NIEROZROBIONYM proszkiem dzialo by się coś niedobrego dopiero po rozrobieniu są scisle podane temp w jakiej moze stac 1-2 dni ablo tydzien ew max 60 lub 30dni w lodowce (zalezy od producenta)


ale jest sprecyzowana w jakiej proszek nierozrobiony powinien byc trzymany - przyjezdza w lodowkach przenosnych w dostawczakach do aptek a w aptekach trzymany jest w stojacych lodowkach ktore utrzymuja podobna temp jak te domowe, jakby wymogu nie bylo to by kladli to na półce obok leku na katar.. a jednak lepiej bezpieczenstwo zachować w lekach tak waznych jak te ktore odpowiadaja za plodnosc. oczywiscie ze proch nierozrobiony moze byc przewozony w temp 20 stopni itp.. i nic mu sie nie stanie przez te iles dni czy nawet tygodni spokojnie ale pozniej apteki nie chca sie tlumaczyc..

to tak jak z insa.. jak sie nie uzywa to w lodowce, a jak sie uzywa to mozesz nosic przy sobie miesiac i luzik nic sie z nia nie stanie a bedzie na pewno 20-30 stopni a forma plynna jest bardziej podatna na degradacje.


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-10-03 03:11:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2855 Napisanych postów 976 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12912
BigYorkie1488
marku25
Czy aktualnie pojawia się Ovigil fake ? Mam dziwną sytuację, biłem 1 op po 2000iu i nie wiedziałem efektu, kolejne przybilem jednorazowo 5tys i tez nic(jadra nie drgnęły). Po jednodniowej przerwie kolejne op 5tys i znowu nic. Kody na stronie wchodzą, wszystko wyglada ok, mialem z 2 zamowien jedno z wiosny drugie z przed tygodnia, a wiec rozne dostawy. Przechowywane w tepm ponizej 20st., bite podskórnie w brzuch. Bicie mialo na celu profilaktykę w trakcie cyklu, aktualnie jestem m.in. na 0,5g enan.


nie ma fejkow, hcg jak hcg tylko jak ktos nie wali rok a potem oczekuje jakiegos mistycznego puchniecia jaj niewiadomo do jakich rozmiarow no to sie nie dziwie, ja bije po 1000iu i czuje bardzo dobrze a wypust mam ten sam i daty(badalem nasienie jestem 100% plodny, ktos tu nawet pisal ze na bombie po tym hcg gola strzelil). Snucie teorii i bredni ze leca fejki albo ze nie dziala to jest juz nie modne i trzeba wejsc na wyzszy poziom czyli edukowac sie polecam wbic 10 tys moze jaja podskocza :) a tak na powaznie to za duzo jak na raz poczytaj o receptorach kiedy i ile wbijac i co ile podbijac dawke zgodnie ze wzrostem receptorow bo tak przy jednorazowym 5tys to jedynie estro Ci drgnelo i to mocno :) no ale jak sie niechce troche poczytac to potem sie snuje jakies brednie ze fejk itd...



Bije co 8 tyg, dzieląc 5tys na 3 strzały. 8 tyg temu miałem ovitrelle i wiem co czułem, teraz mam ovigil i przy dawakach 2tys nic, wiec spróbowałem 5tys i tez nic. Lekarze czesto przepisuja 5tys taka dawka oczywiscie jest moim zdaniem marnotrastwem, ale nie mialem innego pomyslu na sprawdzenie.






Zmieniony przez - marku25 w dniu 2018-10-03 08:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
GWookie
SalvatoreLucania
krzykacz
GWookie
dla mnie robienia hexy to moga sie uczyc od BM - starszy wypust 2x6 i nowy 1x10 kosi bardzo, wiec poczujesz dosc szybko mi ze nie zalicza sie do krotkich estrow.



Hexa BM wchodziła jak złoto, też brałem 2ml/viale


Moze malutki offtop ale co i ile do hexy jeszcze lecialo oraz pi razy oko dawki?
Sam sie przymierzam


jak mialem 2ml to lecialo 1,5ml co 2dzien i bylem milo zaskoczony, w polaczeniu z susta 1ml do tego, wiec dosc skromnie ale wtedy wchodzilem na odrabianie strat po przerwie, wiec mozna powiedziec ze granice tych 100mg hexy co 2dni wychodzilo.. nie wiem jakim cudem ale wydaje mi sie bardziej odczywalna niz ace,mimo ze przeciez ace krotszy estr.

obecnie rip i dorzucam base przedtrenigowo, bo wycinam, wtedy szla masowka i jakosciowo wyszlo ciekawie, ale Ty taki byk to nie wiem czy smyrnie chociaz ubic powinno, ale jesli hexa to tylko BM, testowalem inne i przy 100mg wzgledem tych 75 z BM jakos sie zbytnio nie umywaly.



U mnie BM hexa leciałem rok, dawka bez zmian 1vial/150mg 3x week pon/śr/pt + prop, po 6mies zrobiłem sobie mix trena - dostawiłem Trena-Med A Bioniche 100mg/1vial 3x week, czyli łącznie było mixa trena 2,5ml/250mg pon/śr/pt + więcej propa dałem z 200mg (Hubei/Primus) 3x week na 250mg (Platinium) 3x week.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Krzykacz Ty sterydziarzu Haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3356
Witam przeprowadzony test oxy...













1

IF you HIT ME we will hit you back HARDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
I co dobry kolor wyszedł ? . Ze się zmienił to widać , ale jaki być powinien ? Nie czasem coś pod kolor zielony , a brąz to wino ?


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-10-03 12:49:16

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Wygląda na wino.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium