SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Propharma stano 10
Piguly w tytce.
Niektore piguly mniejsze od drugich.
Ogolnie wyglada srednio
Wiec sie tutaj pytam - klepek czy nie klepek ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
marley2012
Witam myślicie ze Orginał ? Jeśli tak to dobrze klepie ?







Bije z tego laba Tren Hexa - klepie dobrze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ziki tez znam typa z ktorym bylo bardzo ciezko po masywnym zakazeniu, dlugo lezal w szpitalu
Fiolka byla badana pod katem szczepow bakteri jakie zawiera zeby dobrac bezzwolcznie antybioty,
Roznie moze byc, ludzie bez wbijania towaru sepsy dostaja ,
jakis moment mocnego oslabienia organizmu, slaby system immunologiczny, wbijesz bombe bakterii i moze byc slabo
Towar nie byl pierwszego sortu bo global britanic, ale setki ludzi walilo i nic sie nie dzialo, wiec nieraz przypadek.


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-01-21 23:09:50

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Dzięki za wsparcie bo naprawdę nie wymyśliłem tej historii i napisałem tu ku przestrodze ludzi kupujących dziadostwo i nie dość że ryzykuja to napychaja komuś kieszeń

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
miczelx
Ziki tez znam typa z ktorym bylo bardzo ciezko po masywnym zakazeniu, dlugo lezal w szpitalu
Fiolka byla badana pod katem szczepow bakteri jakie zawiera zeby dobrac bezzwolcznie antybioty,
Roznie moze byc, ludzie bez wbijania towaru sepsy dostaja ,
jakis moment mocnego oslabienia organizmu, slaby system immunologiczny, wbijesz bombe bakterii i moze byc slabo
Towar nie byl pierwszego sortu bo global britanic, ale setki ludzi walilo i nic sie nie dzialo, wiec nieraz przypadek.



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-01-21 23:09:50


Bardziej chodziło mi o tą spiączkę że jednak nawet w przypadkach co piszesz nie występuje śpiączka ale mniejsza o większość -wiadomo że z underami trzeba uważać bo różnie może byc ;/

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
dobrygiecik
Propharma stano 10
Piguly w tytce.
Niektore piguly mniejsze od drugich.
Ogolnie wyglada srednio
Wiec sie tutaj pytam - klepek czy nie klepek ?






slabe to jest

oddaj dilowi to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ziki2000
pajaczeq
ziki2000
pajaczeq
Dlatego ja się boję niektórych tych wynalazków ostatnio kumpel do mnie dzwonił np że Phonix się reaktywował i czy chce :D działa podobno bdb ceny też dobre ale właśnie ja szczerze powiem że się takich wynalazków boję. To że chińczyk nasypał mąki ryżowej i napisał testosteron na worku to chooy. Nie wina labu. Albo że specjalnie zaniżyli stężenie mniej lub więcej tej chooy. Ale chodzi o sterylność. Raz w życiu miałem naprawdę wielki strach po wbiciu w siebie gówna. Gorączka 40 stopni, w miejscu inj dupa cała czerwona i co kierwa dalej jadłem sto różnych leków przeciwzapalnych i mi przeszło. Ale w oczach już miałem jak chirurg rozcina mi dupę i zakłada dren :) Wszystko można wybaczyć ale nie brak sterylności albo jawne zaniedbania jak np wcześniej UFC każdy widział zdjęcia jak jakiś syf w tym pływał. Nie wspomnę że od takiego czegoś można się przekręcić a po takim czyszczeniu u chirurga mamy nie wyjęte parę miesięcy bez siłowni. Niektórzy mnie zadziwiają tutaj swoją głupotą :)


Z tym przekręceniem się to troche przesada i to duża nawet :D ale oczywiście skalpel to norma przy h**owym UG albo spuchnięcie wielkości piłki


Żebyś wiedziała że nie przesada. Gość ode mnie z siłowni był blisko leżał tydzień w śpiączce po iniekcji w udo po której dostał mega zakażenia.


Po zakażeniu to sie nie wpada w śpiączke ,chyba ktoś słyszał ,drugi dodał cos od siebie i tak powstała historia :)



Musiała rozwinąć sie sepsa. Śpiączka jest możliwa w takim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam.Latają na rynku podróbki pregnylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
luk321
Witam.Latają na rynku podróbki pregnylu?



Są undery o nazwie Pregnyl, więc z działaniem może być różnie.

Są viale z pozamienianymi naklejkami, ale jednak jest to Pregnyl ciągle.

Bo jako takiego podrobionego Pregnylu to ja nie widziałem jeszcze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
J/w
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej