SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 729
Tu nie ważne czy jest logo czy go nie ma bowiem na pierwszy rzut oka widać że to wał, bo pod literami PR są trzy kropeczki w języku brailla, a powinny być tylko dwie. Czy będzie działał czy nie, to tego nie wiem, trzeba bić i sprawdzić =)



Marek2806
Witam panowie a co możecie powiedzieć na prolka naszego? dodam że paski nie ma bata żeby zedrzeć :)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/produse-cu-substante-interzise-care-dezvolta-muschii-gasite-in-garajul-unui-bloc-din-pitesti-pechezitii-si-in-capitala.html


obejrzyjcie to, moje wątpliwości do postu wcześniejszego są tym większe.
Data produkcji na blistrach 2013 więc wtedy jak jeszcze robili te fejki.

Wie ktoś jak były oznaczone te fejki jakie nr miały jak rozpoznać czy się nie ma shitu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45420
Montecristo
Tu nie ważne czy jest logo czy go nie ma bowiem na pierwszy rzut oka widać że to wał, bo pod literami PR są trzy kropeczki w języku brailla, a powinny być tylko dwie. Czy będzie działał czy nie, to tego nie wiem, trzeba bić i sprawdzić =)



Marek2806
Witam panowie a co możecie powiedzieć na prolka naszego? dodam że paski nie ma bata żeby zedrzeć :)















Kolega dobrze mowi to Prolo to zwykly walek. Bardzo ladnie to zobrazowal zdejciem ponizej. Kiedys sam bilem takiego walka, co prawda dzialal, ale obok apteki to to nawet nie stalo. Bylo to juz wiele razy powtarzane, ale powiem to jeszcze raz dla wszytkich ktorzy zastanawiaja sie nad kupnem "orginalnej" prolki lub omki od dila. Jezeli OSOBISCIE nie wyciagneliscie towaru z apteki, to na 99% macie padake towar. Jest duzo pewniejszych labow i na prawde nie warto inwestowac w omke/prolke od dila.

Zmieniony przez - Dan w dniu 2015-02-14 01:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
a nie powinno być gdzieś przypadkiem na prolce napisu Pharmaswiss? przynajmniej od zeszłego roku prolka robiona jest w Czechach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
bogdanobb
a nie powinno być gdzieś przypadkiem na prolce napisu Pharmaswiss? przynajmniej od zeszłego roku prolka robiona jest w Czechach


no to przeciez jest na ori, strone wczesniej masz zdj

ultima
Czy Ovigil bywa walowany? Bo kumpel jest na odbloku i ma wlasnie Ovigil,ale po strzale calych 5000iu nic nie poczul w kroku,a na dodatek wpuscil pare kropel na test ciazowy i nie wykazalo ciazy...



Zmieniony przez - ultima w dniu 2015-02-13 20:32:47


ponoc test ciazowy nie jest wyznacznikiem, gdzies pisali ze nawet z dobrego hcg nie wychodzi.. dla mnie wyznacznikiem zawsze bylo to co czulem po zastrzyku, znaczy w zyciu moze 1-2x mialem ug hcg, wiecej wole sie nie stresowac czy przegrzane czy zrypane czy dobre czy zle i inwestowac w pl.. poza tym Ovigil nie jest walowany, zwykle ug.. moze i popularny no ale walka nie widzialem, tak samo jak i ich clomidu walowanego. moze sie trafic lepiej lub gorzej, zreszta troche do przecenia ma zanim trafi do pl i kto wie jakie mial zgotowane warunki mimo ze w formie suchej nie powinno byc porblemu to jednak po zastrzyku slusznym odczuciem powinno byc "rwanie" w jajkach czy tez ich delikatne opuchniecie.

Marek2806
Mój znajomy ostatnio chwalił te ze schree


shree = ovigil czyli to na co wyzej kolega sie skarzy. jak dla mnie hcg to tylko apteka.. odblok zbyt wazna sprawa aby go zrypac jakims ug.

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-02-14 15:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
witam co myslicie o tym testosteron propionate Atom labs




Zmieniony przez - bambo88 w dniu 2015-02-14 17:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125963
ultima
Czy Ovigil bywa walowany? Bo kumpel jest na odbloku i ma wlasnie Ovigil,ale po strzale calych 5000iu nic nie poczul w kroku,a na dodatek wpuscil pare kropel na test ciazowy i nie wykazalo ciazy...



Zmieniony przez - ultima w dniu 2015-02-13 20:32:47


Prędzej bym się spodziewał problemów przy transporcie. Osobiście biłem parę razy ovi i działał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bambo88
witam co myslicie o tym testosteron propionate Atom labs




Zmieniony przez - bambo88 w dniu 2015-02-14 17:33:14


Nigdy nie widziałem tego Atoma ja osobiście unikam tych dużych butli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Atom bez szalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Jak sie ma ten bold ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej