SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4383778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Lordwais
Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.

Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.

ja wbijam 1,5ml master DNA krotki/dlugi ale mieszam z 2ml BM test/bold, tez nic sie nie dzieje, ty masz 3,5 tylko DNA wiec dobra jakosc

U mnie w otoczeniu duzo nie slychac na temat DNA ale jak slychac to ludzie zadowoleni.

Stezenia traktowal bym raczej standardowo 100/200/250 jak wszystkie ug.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5928 Napisanych postów 9088 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403202
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.

U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.

bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

Tak much, komarów I kleszczy. Co ty pier... za przeproszeniem. Wystarczy pod światło popatrzeć Nie widziałeś nigdy leków w ciemnym szkle, że się tak dziwisz?
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
Clostilbegyt(CLOMID) zjd.na PW.plis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34209 Napisanych postów 273924 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1372997
yamate
Clostilbegyt(CLOMID) zjd.na PW.plis

?????
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5194 Napisanych postów 4382 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 151116
Krzychu79
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.

bardzo kiepski pomys

Tak much, komarów I kleszczy. Co ty pier... za przeproszeniem. Wystarczy pod światło popatrzeć Nie widziałeś nigdy leków w ciemnym szkle, że się tak dziwisz?

Ty sie dobrze przyjzyj moze masz tam hodowle rybek jak w akwarium, albo poszukaj tam jakiejs koparko-ladowarki ;) Jakby co to mam kupca, ale musi byc po remoncie i z wycieraczka tylnej szyby ;)
4

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 291 dni Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
rtt
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79

bardzo kiepski pomys

haha gdzie leki z zakladu farmaceutycznego do podrobki i kopii wellomy

Zmieniony przez - rtt w dniu 2019-05-22 11:46:56

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 291 dni Przeczytanych tematów 759
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA

tam jest 100mg
1

yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5928 Napisanych postów 9088 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403202
Nie chodzi o jakość produkcji przecież. Tylko o rodzaj szkła. Rozwieje twoje wątpliwości - złotego pociągu też tam nie ma.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7125 Napisanych postów 51557 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 612158
rtt
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA

tam jest 100mg

Masz jakieś badania potwierdzającą twoją tezę..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Krzychu79
Nie chodzi o jakość produkcji przecież. Tylko o rodzaj szkła. Rozwieje twoje wątpliwości - złotego pociągu też tam nie ma.

w nieprzezroczystej slabo widac jak malutki paproszek jest a co dopiero w brazowej

przeciez ja mowie o malym paproszku nie o centymetrowym

yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit