SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jak sam nie wyciągniesz z apteki to nigdy nie bedziesz miał pewności czy to oryginał, bo kopii lata bardzo dużo i są coraz lepiej zrobione.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 596
7.

Jedyna rzecz której powinniśmy się bać, jest "SAM STRACH "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 596
Czyli nie idzie odróżnić?
Pierwszy raz kupuję, dlatego nawet nie wiem jak wyglada oro,a fake.

Jedyna rzecz której powinniśmy się bać, jest "SAM STRACH "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 596
Chcę podnieść testosteron,ponieważ w wieku 38lat mam 4,27 gdzie norma jest od 2,8 do 8
Kolega w moim wieku ma 6 z groszami.

Jedyna rzecz której powinniśmy się bać, jest "SAM STRACH "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Masz dobry wynik nie sugeruje się kolegom 20 latki też mają i 4. Zato odpowiada dużo zeczy
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Jedno jest pewne wnijesz teścia z zewnątrz. W tym wieku. Jakbyś po czasie chciał zejść z teścia to naturalny wynik będzie.nizej już teraz

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Liokko
Chcę podnieść testosteron,ponieważ w wieku 38lat mam 4,27 gdzie norma jest od 2,8 do 8
Kolega w moim wieku ma 6 z groszami.


Tyle, że niczego to nie dowodzi. Więc błędnie podchodzisz do sprawy. Poziom testa zależy od wielu czynników, jeden na wyniku 6 czy 7 będzie źle funcjonował bo inne rzeczy będą kuleć, a drugi na Twoim poziomie będzie miał żone i 2 kochanki bo żona nie będzie sobie dawać rady z libido faceta.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Liokko
Chcę podnieść testosteron,ponieważ w wieku 38lat mam 4,27 gdzie norma jest od 2,8 do 8
Kolega w moim wieku ma 6 z groszami.


Tyle, że niczego to nie dowodzi. Więc błędnie podchodzisz do sprawy. Poziom testa zależy od wielu czynników, jeden na wyniku 6 czy 7 będzie źle funcjonował bo inne rzeczy będą kuleć, a drugi na Twoim poziomie będzie miał żone i 2 kochanki bo żona nie będzie sobie dawać rady z libido faceta.

Oj tam zaraz "kochanki" :) Nie można powiedzieć, że będzie miał 3 żony w tym jedna wlasna? ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
Witam

Mieliscie stycznosc z Royal Pharmaceuticals?
Od 2 lat od tego dilla wszystko dzialalo ksiazkowo. Lecialem wczesniej Swiss Remedies a to niby robi ten sam Lab z tego co mowil? W necie czytalem rozne opinie o tym.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liokko
Witam serdecznie.
Mam do Was pytanie, jak i ocene zakupionego towaru, czy org.czy fake.
1.




Ciężko stwierdzić. Jeżeli kupiłeś go w cenie jaka dzisiaj jest w aptece, to masz fejka.
Może coś tam działać, na przyszłość poszukaj susty UG którzy naprawdę polecają
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium