SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47460 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Walki Bioniche latają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 2722 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86746
Starzy wyjadacze zawsze gadali że szybciej się wkreci
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2444 Napisanych postów 2219 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40764
Remek2012
Walki Bioniche latają ?

nie ma walkow bioniche
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 324 dni Przeczytanych tematów 171
Lux1980
Meta po rozgryzieniu jest nie do ogarnięcia w japie . Chemia nad Chemia , zawsze kiedy podjadalem mete to gryzłem ja i smak był nie do ogarnięcia . A klepała aż miło . Dobrze wspominam mete z Platinium Lab . Ale gdybym mógł cofnąć czas , nie ruszył bym tego .

Też jadłem z platinium i to była najlepsza meta jaka jadlem , ale nie wpadłem na pomysł żeby rozgryzać :D kolega mi podpowiadał żeby zjeśc 3-4 tabsy przed treningiem i jak dobra to powinna być konkretna pompa i zgaga , może tak sprawdzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1714 Napisanych postów 2227 Wiek 39 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 33388
Taaa;))
Ze zgaga po oralach mecze się do dziś ;(
Czeka mnie gastro . Apetyt był stłumiony na maxa .
Jak piszesz pompa , extra kilo,,i bolące cyce po mecie plus zgaga .

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5977 Napisanych postów 47788 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 579180
Zgaga i brak apetytu to kwestia indywidualna więc tym bym się kompletnie nie kierował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1714 Napisanych postów 2227 Wiek 39 lat Na forum 289 dni Przeczytanych tematów 33388
Masz racje Paweł . Móji kolesie walą mete i nic takiego u nich nie występuje . No na mnie tak działa .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2177 Napisanych postów 11826 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 348423
ja mialem zgage na oralu firmy x a na firmie y tej zgagi nie mialem przy winku, wiec jak to wyjasnic??

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 14/04/2019 18:59:08

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie mam pojęcia . Ja czego nie zjadłem to miałem ;(

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38585
jak dobra metka i miec zgage, to chyba indywidualne podejscie wg mnie, czasem uzaleznione od wypelniacza

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina