SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Widziałem kiedyś tą metkę Phenoma u kumpla. Działała.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
marianzulek
Suste Pakistanska mozna spotkac o swietnie dzialajacej po totalne dno. Wiekszosc wyglada tak samo lub prawie identycznie, nie majac w reku ciezko poznac ktora to ktora. Wiec po wbiciu 2amp skocz na badania.



Ten sustanon jest przebijany datami, identyczny jak dekadę temu nie działa lub bardzo słabo działa , podobnie susta egipska , szkoda kasy tym bardziej dobry testosteron ma większość labów, można się jedynie sprzeczać o stężenia.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja, jak i kilku innych userow na forum pisalo o swietnie dzialajacej suscie paki. Ta chwalona byla OBS Organon, po tej nie widze czy to OBS ale nawet to nie daje gwarancji dobrej jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Miałem właśnie kiedyś taką z OBS pakowana była po 3 do pudełka, a na opakowaniu było napisane 1x1ml - dobra była. Gdzieś kiedyś czytałem że abbot nie.robi już susty dla.irganon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
wnc1964
marianzulek
Suste Pakistanska mozna spotkac o swietnie dzialajacej po totalne dno. Wiekszosc wyglada tak samo lub prawie identycznie, nie majac w reku ciezko poznac ktora to ktora. Wiec po wbiciu 2amp skocz na badania.



Ten sustanon jest przebijany datami, identyczny jak dekadę temu nie działa lub bardzo słabo działa , podobnie susta egipska , szkoda kasy tym bardziej dobry testosteron ma większość labów, można się jedynie sprzeczać o stężenia.


Dokładnie po co kupować coś co może działać lub nie działać wcale jak jest dużo tanich labów np genamed gdzie testy typu cyp enan prop itd działają wzorowo.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
najlepszy jaki lab bilem to CYBER od lat. DROGI jest ale najlepszy . co do tesci to wychodzily drogo ale warto dolozyc. i bic np propa 1ml niz 2ml genameda czy centry . pewnosc stezen oraz sterylnosc wzorowa u cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem kiedyś tą mete z vip phenom pharmacy mocna meta mocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
S12makija
Kupiłem metkę z ogłoszeń. Osoba sprzedająca podała swoje dane i także mam do niej kontakt telefoniczny, więc nie wydaje się to na jakiekolwiek oszustwo, ale wrzucam zdjęcia do oceny wam na tabletce napisane jest wielkimi literami VIP













Zmieniony przez - S12makija w dniu 2017-01-17 19:57:34



osobiście jadłem takie winko tab phenoma dostałem za darmo to podjadałem :) i działo to dobrze dawka nie duza bo 30 mg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
W Egipcie teraz mix nie nazywa sie sustanon tylko teston czy testole jakos tak bo jeszcze legit kupowałem poltora roku temu u nich :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 340 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7792
Proszę o opinie,działa czy fake??




ooooo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium