SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
Nowy Genesis:
"Trenbolone Enathate" , a nie powinno być "Trenbolone Enanthate " ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
to jest ug i kazdy sobie pisze jak go fantazja "poniesie"....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 405
Witam czy ktoś słyszał o firmie goldenpharm ,oto jeden z produktów

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
hghormone
Nowy Genesis:
"Trenbolone Enathate" , a nie powinno być "Trenbolone Enanthate " ???





z czystej ciekawości:
-masz nr wybite na ampach?
-,masz tówno po 1 ml w każdej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Wpadł mi mix z innego źródła.
Sok bardzo hesty ze ledwo przez 0.7 przechodzi
Etykiety krzywe,czubki amp znowu wąskie i szeorokie i wypadająz pudełeczek






Oraz nowy atom labs.
Solidnie wykonany.
Zatankowane do pelna.
Soczek oczywiścię gęstrzy, a to to lubię bardzo
Bil ktoś?







Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-18 02:44:52

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-18 02:47:08

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-18 04:23:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
pajaczeq
Moim zdaniem bardzo dobrze robisz bo dekę akurat ciężko naprawdę jest trafić dobrą. A na alphe nie słyszałem nigdy żeby ktoś narzekał. A enan można spokojnie bardzo dobry kupić z tych "tańszych" labów bo podstawowe testy robi dobre 80% labów. A dopłacić warto do nandrolonów, trenów, masterów itd.


A ile wbiles tej deki,mastera i trenu??no i testów tez?
Bo spec z Ciebie ogromny po jednym cyklu.

Grek mój Genesis mapy takie same i ciężko wyciągnąć z plastiku


Zmieniony przez - 12Bartek88 w dniu 2015-10-18 21:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
12Bartek88 co do deki ap musze poprzec pajączka znaczy bilem to może rok temu, za dekami nie przepadam raczej, dla mnie zmulacz ale przetestuje tego nexiuma o ktorym glosno tu ostatnio, ap bilem, gena tez.. pmp kiedys dzialal pozniej... pozniej to byl dodatkowy tesc do cyklu gen mial ok deke, ni to zaj**ista ni to slaba, po prostu dobrą, stary atomic tez ok, pozniej pelno wałków, shree.. wbrew opiniom.. sredniawa. cyber deczka moim zdaniem lepsza. ta.. wszystko to wbiłem

Greku.. ciezko powiedziec cokolwiek.. zle to nie wyglada, czubki to kwestia zakonczenia ampy po wlaniu soku, zatopenie szkla i stad rozne ksztalty, nie podejrzewam tego o to aby bylo ori, poczujesz szybko jesli ma sie zgadzac z etykietą bo siedzi tam pare krotszych tesci.. w ciagu tygodnia mysle ze poczujesz sie.. lepiej tego żyecze oczywiscie.

ten atom designowo wyglada jak genamed.. nie wiem czemu ale rodzaj holo etykieta.. takie skojarzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Wooki, ale na sfd liczy się ładne pudełeczko \- a tu takie jest\

zartuje, ale ponoc bardzo dobry towar. niebawem zaczynam testowac


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-10-19 04:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 339
Witam co możecie powiedzieć o boldenonie z Galaxy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
Witam panowie, chodzi o masteron z Nexium, nie chce mi się robić już foty i wstawiać,ale naklejka na butli jakaś dziadowska, schodzą napisy-ścierają się? to normalne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej