SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Pablus21
lodzianin1
cena mnie zaskoczyła badania i sam w przyszłym tyg tam zadzwonię i się zapytam , tam gdzie ja się orientowałem cena była kilku krotnie wyższa.


Też mnie to dziwiło, ale napisałem do nich i potwierdzili mi, że koszt badania to ok 500-600zł, mi kiedyś w jednym labie krzykneli... 5tys


dlatego pikne po nowym roku bo ja znalazłem najtaniej coś ok ponad 3 koła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Do badan bylo byle jak nasypane zeby miec jasnosc co jest w prochu i ile, te badane probki nie byly sprzedawane, nastepne bylt juz sypane normalnie, mam gdzies cypio badania na czystosc, jakos 85% tam wyszło, z metki tez gdzies mam, ale moze ktos wstawi przede mną :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
oki rozumiem o co chodzi czyli poglądowo sprawdzenie czy proch legit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170791
Pięknie, taka cena to już ma sens, można badać i robić zapas

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
No, cholera, oddaję honor. To pierwsza osoba chwaląca się badaniami oxy która po poproszeniu faktycznie je pokazała. Niezwykłe i unikalne
Ja, rzecz jasna, z wrodzonej nieufności uwierzę tylko jak sam sprawdzę kapsułki z min. 2 partii... ale i tak chapeau bas Panowie. Dobrze że komuś chce się robić badania, a nie sypać coś na pałę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Wystarczy zapytac w labie czy takie badanie na prawde od nich wyszlo,
jesli sie okaze ze to lipa to beda niezle jaja, bo za takie falszerstwo mozna niezle beknac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Śmiało pytać :) wyglada to jak by komuś nie pasowało ze moze byc dobra przebadana oxa, jak juz sprawdzicie realność badan to wrzuccie info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
nie tylko tak wyglada ale taka jest rzeczywistosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Gecho
Śmiało pytać :) wyglada to jak by komuś nie pasowało ze moze byc dobra przebadana oxa, jak juz sprawdzicie realność badan to wrzuccie info :)


Ale daleko nie wszystkim, bo są też tacy którzy się cieszą. Jakie jeszcze środki robi jeszcze ten home lab ? Będą jeszcze jakieś badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Dla jasności, ja nie diluje, po prostu znam osobe ktora to ogarnia na bieżąco temu tez jestem z badaniami na bieżąco i mam do siebie srodki pod sporty siłowe. Sa treny a i e, meta, antek i wino oral, testy też są, po nowym roku ma byc halo i tura, i tez beda najpierw badane, wstępne założenie było tylko dla zawodników ale za duzo hałasu sie zrobiło wiec jakas produkcja ruszyła, duzych ilosci wiem ze nie ma, wręcz detal sam. Na fb są grupy tam tez jest pewna osoba która dostała to do obrotu bo na więcej osob po prostu nie ma zeby obracaly.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium