SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1905
Witam
Zakupiłem omke od dilla, twierdzi ze to niby apteka
Co sądzicie ?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
xOneShotx
nuras
xOneShotx
A co powiecie jeszcze na temat tego ?




Gorzej chyba nie mogles wybrac



Dostałem za darmo :)

Wywal-nic nie stracisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
z ktorego roku ten titan?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Wuzzy
Witam
Zakupiłem omke od dilla, twierdzi ze to niby apteka
Co sądzicie ?

















osobiscie jakbym mial miec watpliwosci to wolalbym wpakowac sie w jakies ug... po prostu dla psychicznego spokoju a nie przez caly cykl rozkminiac czy mam legitke czy nie i skupiac sie na tym zamiast na konkretnym doyebaniu siebie na bombie.

wyglada jak legitna oma, ale ostatnio mialem stycznosc z osobiscie wyjmowana rok temu, pozniej stwierdzilem ze interes nie wart zachodu jak i tak reszta sokow w pompie jest ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 163 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4433
lordknaga
z ktorego roku ten titan?


Data przydatnosci do 2018 :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
xOneShotx
lordknaga
z ktorego roku ten titan?


Data przydatnosci do 2018 :p

Data to tylko napis , jak ma zadziałąć to zadziałą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Wuzzy
Witam
Zakupiłem omke od dilla, twierdzi ze to niby apteka
Co sądzicie ?



ja mam omnadren kupowany w aptece ale znam chlopaka co kupuje to po 20-30zł drożej niż ja w aptece Czy legit nie mam pojecia ale wyniki testosteronu ma ok Wiec mysle że ta omka czy wałowana czy nie, działa podobnie z tym że org. ma jasno napisane jakie i ile estrów a w tej wałowanej może byc np. cypio+enan Następnym razem jak nie masz 100% pewnosci ze apteka kup UG lepiej na tym wyjdziesz finansowo No i musiał byś miec sporego pecha zeby w dzisiejszych czasach trafic na testosteron ktory nie działa To juz nie te lata













1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
xOneShotx
Dobra oxa panowie ?



Zmieniony przez - xOneShotx w dniu 2020-04-17 17:43:26


dobra ta oxa bedziesz zadowolony z niej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Lordwais
krzykacz
3 sprawdzone w boju wina na oleju




fajny dobry komplecik


Daj znać czy jest jakaś różnica między nimi

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46474
rYchUmTk
U mnie jak pandemia minie to będzie wrzucony ment andro

Właśnie podjadam 50mg e2d zaj**iscie działa, dla bym nawet 100mg e2d albo 50mg ed tak jak tutaj radzili ale portfel nie pozwala bo jeszcze idzie npp , master , tren , cypio, bold, 600 bolda + master ładnie estro trzymają że nie trzeba IA, z 3k kcal dziś wchodzę na 5 k , wszędzie ładne żyły, siła mega do przodu , 2 tydz lecę zaczyna się ładna zabawa :) na łeb nie siada jak tutaj straszyli
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej