SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Ja natomiast już od dawna trzymam się zasady że nie kupuję niczego we flakonach - śpię dzięki temu spokojniej.
Ampa to ampa i choć też z nimi bywa różnie to flakony już z założenia śmierdzą mi wałem i garażem.
Tą Royal Pharmę to już mi reklamowały dwa różne źródła (wino i masta) więc jakiś koks w niej pewnie jest, ale jak usłyszałem że flakony to odpuściłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5215
Pablus21 ale zanim dostałem towar nawet nie wiedziałem z jakiej firmy go dostanę, załatwiał to znajomy od znajomego, który sam nie wiedział jakich firm ma towar, chciałem tylko żeby mi załatwił enana a ufałem mu bo mi załatwił wcześniej dobrą dece no ale tym razem nie poszło wszystko pomyślnie.

Its All About The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z tymi ampami to racja, u mnie w okolicy wieszkosc ogarniety woli doplacac i miec ampy ktore trudniej podrobic niz butelke.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja wole flakony ze wzgledu na latwosc dawkowania gdy szoty sa inne niz objetosc ampy lub wielokrotnosc ampy.
Co do tego, ze ampy=pewniejszy towar to bulszit wg mnie wystarczy popatrzec ile galeniki, cido, irana, pakola w ampach lata podj**ek, o omo czy prolo tez warto wspomniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Wbijam enana z IP taki ja z fotki kolegi Remixxx dziala bankowo tak jak i deka moze towar nie jest najwyższych lotow ale test 3x ponad norme nie jest najgorzej gdzie badalem 5 dni po szocie wiec dzien po bylby lepszy wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
lestat1986
Co do tego, ze ampy=pewniejszy towar to bulszit wg mnie wystarczy popatrzec ile galeniki, cido, irana, pakola w ampach lata podj**ek, o omo czy prolo tez warto wspomniec.


Ja na to patrzę inaczej. Ampy można zwałować tylko w produkcji, a flakony tak w produkcji i jak po drodze do dostawcy (ściagnąć coś dolać coś itp). Przecież jak kupujesz nową "markę" undera we flakonie to nie masz pewności czy ten kapsel jest oryginalny czy przyklejony ponownie.
Do zrobienia amp trzeba mieć sprzęt, a flakony można rypać w piwnicy byle zaciskarką - dlatego imho wałujący ampy stoją wyżej cywilizacyjnie od flakonowców i mniej boję się tego co tam wlali do środka.
Flakon może być niesterylny - może się rozszczelnić (szczególnie taki z piwnicy) i nie wiesz co tam do środka wlazło... potem może wyleźć w postaci ropnia, dla przykładu.
Podróbki amp robią (jak mi się zdaję) te laby które normalnie tłuką undery, plus turcy, egipt.. itp itd - czyli ogólnie ci którzy są związani z branżą... a podrabiać flakony może każdy.
Ale oczywiście - tylko moje subiektywne zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
każdy ma swoje zdanie.. ale nie chce mi się wymieniać ile walonych amp latało a co do sterylnosci.. jak sok byl mieszany w gownie to czy do ampy czy do flaksa trafia sok z gownem i uj z całą teoria.

tak jak lestat wspomnial.. od zaj**ania wałów cido, galeniki irana.. do tego ten testolic.. i wszystko moze smigac dobrze srednio albo wcale. tak jak z omką swego czasu bylo. badania zlecila jelfa.. nie wykryto zadnego subs czynnej. coz, sam olej tez zadziala... jesli wierzymy w placebo. a jesli ogarniety producent to raczej nie strzeli sobie w kolano i nie wpsuci na rynek byle smrodu we flakonach bo ludzie nie kupią. balkan niedzialajacy tez byl. czy ogarnieci ludzie to robia? skoro waluja i nie wlewaja tego co ma byc to watpie, rownie dobrze moze byc to olej silnikowy dobra przesadzam ale jak to mowia... gowno zapakowane w piekny papierek.

tak wiec czy podj**a czy nie czy w ampie czy we flaksie.. tak czy siak mozna trafic wyzszej klasy sok albo po prostu nic. nie ma zasady. mialem potrzebe to bilem ampy.. musialem inaczej dozowac sok bilem flakony.. nie patrze sie na to, nie molestuje opakowania, po wbiciu wywalam do smieci bo to ani sztuka ani cudo do powieszeniana sciane

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-05-06 02:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
czesto jest tez tak ze w butli jest mniej niz te 10ml i zamiast np. 10 szotow wychodzi 9. jak mam wybierac wybieram ampy a problemow z dawkami tez nie mam, bo zawsze mozna nabrac do drugiej strzykawy i zostawic na nastepny strzal.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
a jak ktos bije 50ed np propa to i wyjdzie mu zamiast 20 szotow 15-16
ale to czesto nie wynika z ilosci we flakonie
tylko pazernosci tego ktory naciaga

bo jak ma w ampie 0,9 na skali to drugiej juz nie otwiera dla rownego 1ml
a z flakonem jest inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Oma od dila, fake czy ori?













Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium