SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1989
Euz



Prosze o opinie o Trenie, cena podejrzanie śmieszna ,a nadruk jakby trochę się różni (większe napisy) od Mastera który klepie bdb.


nie sa oba ok. ten ze scietymi rogami to jest ewidenta wyj**ka. etykieta zupelnie inna, rogi sciete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie ma sie co dziwic, w tym ug nie ma zadnego konkretnego zabezpieczenia przed podrobieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
pawelek wiem skąd jest galaxy, sam testowałem i powiem ci szczerze że pieniądze wyrzucone w błoto. Testowałem teske długą, krótką i deke- syf i szkoda siana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
No to mnie podłamałeś dobrze że dużo tego nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2228
Ktos cos o tym wie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2228
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2228
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 0
Proszę o opinię




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Androchem. Dobre soki, wyglad standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
poklepaniec5g
Proszę o opinię








mam identyczną i właśnie testuje od półtora tygodnia i mogę powiedzieć jest tam susta bo nie odczułem żadnego spadku libido itp...przeszedłem z test enan Titana

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2015-05-02 14:46:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium