SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4077996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 3175 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128365
przy biciu 1ml/e2d widze ze koles chcialby aby go pozamiatalo raptep po 10 dniach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2177 Napisanych postów 11826 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 348417
ja pamietam ze jak mialem stycznosc pierwszy raz z ace to juz po drugim szocie (100mg e2d) pocilem sie jak swinia i budzilem sie w nocy oraz juz mialem problemy ze spaniem, tren sie wkreca szybko. wiadomo ze po 10 dniach jakiejs super roznicy z sylwetka nie zrobi, ale jak po 5 szotach nie ma zadnych sajdow, to albo bardzo dobrze toleruje ten srodek, albo ma fejk, chociaz infiniti dobry towar.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 3175 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128365
tez mi sie wydaje ze infinity dobry towar, ja oprocz jakis dziwnych snow i pobudek po paru h nie widzialem jakis innych ubocznych na sobie.. lecialem cyb.era.. ale wydaje mi sie ze samemu trudniej zauwazyc. osoby ktore mnie nie widzialy jakis czas mogly zauwazyc roznice w sylwetce jak i zachowaniu. np szynsze zdenerwwania, wieksza irytacja czy zmiany humorkow - samemu trudno to zobaczyc. przy pierwszym kontakcie z trenem (a byl to lab niskich lotow) tez byl szal dla mnie, te odczucia itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 103
Witam Panowie skotkal sie Ktos moze z tym cypkiem ? zakupiony w Irlandii od Irlandczyka data oraz numer partii starly sie z buteleczki dziwi mnie inny kolor zatyczki czerwony gdyz wydaje mi sie ze powinien byc koloru zoltego
zatyczke sam oderwalem wiec dlatego wydaje sie krzywa jest tylko nalozona . Pozdrawiam

Zmieniony przez - b0mbellbn w dniu 2015-04-18 22:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2177 Napisanych postów 11826 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 348417
jedna z paru firm ktore tu lata, jak nie wbijesz to nie zobaczysz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47459 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
META - DIANOBOL Z PHARMACOM LABS?? ROBI ROBOTE CZY SŁABY SRODEK Z UK?
JEDNE ZRODLA MOWIA ZE KLEPIE, ZE NIE MA DUZEGO MARKETINGU NA TYM ALE TOWAR DOBRY....

JEST KTOS KTO JADL?

Zmieniony przez - kawasaki1234 w dniu 2015-04-18 23:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1927
Mam takie cacko. Wygląda jak oryginał. flakony przezroczyste i myślałem, że wszystko jest ok ;) dopóki nie zrobiłem badań

Nigdy więcej nie skuszę się na tanie koksy Badania zrobiłem w 4 tyg brania tego propionatu. Dawkowanie 150mg e2d.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
no co test powyzej normy jak i estro dobre stuff 150mg/1ml

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-04-19 15:57:51

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1927
Dupe urywa Dobrze, że na etapie wycinki jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
WywaLecvi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina