SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 612 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13558
Wasyljew93
Panowie provi z medipahrma jadł ktoś.

moim zdaniem to gips zerowe działanie przerobiłem kilka razy te provi jedne tabletki były z przedzialkiem inne bez wszystkie miały te same op z tą samą wydrukowana cena nie warto
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6445
Fejk?

Zmieniony przez - Emotkof w dniu 2019-04-24 11:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6708 Napisanych postów 50135 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 599495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6445
Dziwna ta naklejka na końcu, to jej zakończenie „ostre”, a na innych fotach z neta są bardziej okrągłe zakończenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1072
japjerdole ty serio?

daj 40mg godzine przed treningiem to poczujesz czy meta czy nie meta

ostatnio jadlem wino nexium i wyj**ane miałem jak opakowanie wygląda i czy "nakleljka ma ostre zakończenie" %) i towar klepał aż szkoda było schodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75131
Cieszy mnie kiedy gosciu na sile chce znalezc fejka. A ile to razy widzialem jak chlop oryginal mial i znalazl ze to fejk. Jw. Zazuc 40mg i poczujesz czy jest meta czy nie. Pociesze Cie ze meta jest tak tania ze juz nie ma czym jej zwalowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2495 Napisanych postów 2271 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41046
daniel.dddd1
Do oceny? Towar ziomka z silki chce poleciec koncowke cyklu 3miechy. Prop bedzie DNA ale jeszcze go nie odebral

bede wbijal mastery z DNA krotki/dlugi opinie maja dobre, BM to wiadomo ze dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 311 dni Przeczytanych tematów 807
Witam ktoś coś powie czy ori czy nie
Miały być Bioniche ale już braki dill miał i tylko te a jeszcze nie miałem z nimi styczności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6708 Napisanych postów 50135 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 599495
Aktualnie lecę właśnie ten test enan z DNA , klepie elegancko
Z BM brak styczności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 115 Wiek 26 lat Na forum 301 dni Przeczytanych tematów 3456
Orginał czy fake Armidexu. Aha i nie patrzcie na ilość tabletek bo dawałem torche kmplowi ??.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove