SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4085005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8008
Witam, ponawiam pytanie panowie, wbijal moze juz ktos ten produkt? Jakies opinie? Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19443
Ten trenaver słabiutki, biłem gdzieś rok temu co prawda, ale nie klepał zbytnio.

Pytanie odnośnie tury z nexium - mam białe tabsy - jadł ktoś, klepie ?

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74891
Bilem kiedys jakiegos tescia z tego Vermodje i dzialalo prawidlowo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9853
łysy88
Ori apteka, ceny do przyjęcia

Kolego a w jakiej aptece to kupiłeś i po ile opakowanie omki bo nie mogę się rozczytać z paragonu. jestem kilka razy do roku na ukrainie i myślę czy sobie nie kupić bo w kwietniu się wybieram na święta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 11107 Wiek 310 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188566
pavlog89
dybuk6.6.6.

jak się dawkuje oxe w strzałach ?

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 392 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 62686
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

jak się dawkuje oxe w strzałach ?

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...

Jest petarda na oxsie z tym się zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Kojarzy ktoś może lab? Jestem chwilowo w Holandii i takie coś mi wpadło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Sorry za dubel ale z tel dodaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15709 Napisanych postów 64481 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548561
Pytaj miejscowych chłopaków

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47467 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
BigYorkie1488
Amg27
Po czym dugii twierdzisz , ze wał ? Wytłumacz

napisal ze dostal 20 tab :) a na opakowani pisze 50 chyba o to chodzi

Bo reszta 30 tabletek dil też sprzedał jako 50 szt. %).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina