SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5691976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8008
Witam, ponawiam pytanie panowie, wbijal moze juz ktos ten produkt? Jakies opinie? Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19494
Ten trenaver słabiutki, biłem gdzieś rok temu co prawda, ale nie klepał zbytnio.

Pytanie odnośnie tury z nexium - mam białe tabsy - jadł ktoś, klepie ?

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Bilem kiedys jakiegos tescia z tego Vermodje i dzialalo prawidlowo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9876
łysy88
Ori apteka, ceny do przyjęcia

Kolego a w jakiej aptece to kupiłeś i po ile opakowanie omki bo nie mogę się rozczytać z paragonu. jestem kilka razy do roku na ukrainie i myślę czy sobie nie kupić bo w kwietniu się wybieram na święta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 11326 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190631
pavlog89
dybuk6.6.6.

jak się dawkuje oxe w strzałach ?

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 511 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65856
wojo zmc
pavlog89
dybuk6.6.6.
oxa

jak się dawkuje oxe w strzałach ?

Przy propie i 30mg tabl oxa dawałem 1 ml w dzień treningowy podbijając dawkę. Życiówka w sile i wytrzymałości ...

Jest petarda na oxsie z tym się zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 810
Kojarzy ktoś może lab? Jestem chwilowo w Holandii i takie coś mi wpadło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 810
Sorry za dubel ale z tel dodaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19513 Napisanych postów 67069 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 559563
Pytaj miejscowych chłopaków

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10860 Napisanych postów 49536 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
BigYorkie1488
Amg27
Po czym dugii twierdzisz , ze wał ? Wytłumacz

napisal ze dostal 20 tab :) a na opakowani pisze 50 chyba o to chodzi

Bo reszta 30 tabletek dil też sprzedał jako 50 szt. %).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

nutlove nowy