SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
No to twój dil a czy twój dil jest jakimś bosem wszystkich dilow w Polsce że jak on tak powiedział tzn że tak jest wszędzie?
Poza tym proszę wyjasnijcie mi jak to możliwe że wchodzą kody z podyebki alphy na ich oryginalnej stronie?
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Nie mówię że nie ma ori w PL,ale póki co nie widzialem ori AP od roku.hakują serwery w CIA w USA, to nie shakują indyjskiego serwera AP!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Arkus P
No to twój dil a czy twój dil jest jakimś bosem wszystkich dilow w Polsce że jak on tak powiedział tzn że tak jest wszędzie?
Poza tym proszę wyjasnijcie mi jak to możliwe że wchodzą kody z podyebki alphy na ich oryginalnej stronie?


w sumie jak mi wchodzily kody to sie nie obawialem, wierze ze byl to ori... dzialalo dobrze, nie narzekalem nigdy i sie nie zaglebialem bo szkoda mi pozniej kasy na dx 2 aby pozbyc sie siwizny ze stresow a nie jakies hakery ale wiesz jak to jest.. sa tacy co pojda do apteki, kupia apap i wykrzycza farmaceucie w twarz ze sprzedaje wała

aczkolwiek nie twierdze ze sie cos nie zmienilo w tej kwestii bo AP bilem jakos rok temu ostatnio, no i wczesniej tez przed laty.. wiec o obecnej sytuacji się nie wypowiadam


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-08-02 12:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na kody nie patrzcie oni już i to podrobili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Czekałem aż ktoś wyjedzie z hakerami,
to co można wyczytać na tym forum to jest niesamowite, z jednej strony ogarniaja hakerow do złamania alphy, z drugiej dają ręce że polskie novo nie jest podrabiane, chodź pudełko jest proste jak budowa cepa,

idąc tym tropem nie ma sensu w ogóle kupować czegokolwiek, bo wszystkie laby które mają kody pewno już mają podróbki w których siedzi cały sztab grafików i hakerów, a te bez kodów? To już w ogóle szkoda gadać,
mhmmmmmmm

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z alpcha sam mailem org enany nie z pl i kupione w pl różniły się odcienie wybite daty serie fake nie fake cholera wie ale te słabe lipne miały nadrukowana serie lit kolor pudelka inny troszkę a ten dobry olej a amp żółty ciemniejszy i to sporo daty serie były nie na drukowane a wybite wklesle pod palcem dzielnie super oczywiście ten bdb kod wpisałem na stronie i wyszło ze org co do z tej słabej alpchy bylem pewnien ze nie wejdzie i tu zaskoczenie bo kod wszedł i albo jakoś to podrobili tez nie wiem ....... ale pewna osoba mówiła mi ze na pl leci alpcha gorszej jakości ,,, tez możliwe ja już nie wnikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2552
Panowie bral moze ktos ten mix i oxe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...





Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2017-08-02 14:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
z ciekawosci jak Ci sie lamią apmy w tym prl? bo jak mialem w rekach to szczerze ampy mogli ponacinac bo bez pilnika ani rusz.

a z opinii sie nie wypowiem bo oprocz jednego srodka nie bralem nic wiecej.


dugii i dzialal ktorys z tych boldow? czy oba lipa?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium