SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1675 Napisanych postów 3157 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270109
Jedno i drugie górna Polka kaczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 916 Napisanych postów 2743 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87483
O taką odpowiedź mi chodziło podziekował

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
kaczo
Ori 1 raz mam w recach

Vedipharma się sprawdza

krzykacz
Panowie z PW wybaczcie, ale hurtem załatwiam Wasze kilkanaście PW odnośnie pytań o lab Vedi-Pharma

1. Tak, bije Primobolan Vedi + TC BM,
2. Tak wchodzi gładko, nie ma stanów zapalnych,
3. Tak, polecam te laby,
4. Tak, strona działa,
5. Tak, można bez problemu spr cody na stronie producenta Vedi-Pharma - zrobiłem to dla Was bo chyba z dychu nie bawiłem się codami więc było superancko spr że mam oryginał sok

3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 2276 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41068
kaczo
Ori 1 raz mam w recach

kaczo rozm w pl realia ja lecialem cypka i bolda z moderion dzialanie w porzadku, teraz dopiero zmienilem i dodalem trena do tego
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 391 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15282
Bubelt
Siemanko,

jakieś 3 tygodnie temu pisałem, że zacząłem brać ena irańskiego firmy Aburaihan Pharmaceutical Co. Dawał mi on po ok 30 h niesamowicie złe samopoczucie, jak przy grypie, stany podgorączkowe, bóle mięśni, ogólne zmęczenie i rozbicie.

Doradziliście mi, żebym przerzucił się na coś innego. Ziomek paker - lekarz załatwił mi od swojego ziomka trenera Enan Swiss Remedy. Źródło niby zaufane, ale mój drugi kolega mówi, że to jest podróba (w sensie takim, że to nie jest prawdziwa firma to wiadomo, ale on twierdzi, że prawdopodobnie to jest sam olej). Biję 250 mg co 5 dni. To mój pierwszy cykl. Na tym Swiss Remedy żadnych objawów nie mam, nawet nie czuję, że biorę towar (objawów skónych brak, poza jednym wielkim syfem na udzie).

Pozdro i dzięki

Zmieniony przez - Bubelt w dniu 2019-01-22 14:13:18

Zmieniony przez - Bubelt w dniu 2019-01-22 14:13:56

Swiss Remedy

nie ma podrobek tego remedego

zalatw sobie recepte na prolongatum jak masz takie rozkminy kolego
inaczej zawsze bedziesz mial rozkminy

stan podgrypwy to normana sprawa u niektorych ludzi

ogarnij sobie prolongatum z apteki

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 391 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15282
vedi ok bilem tren . szkoda ze brak orali. tego mederiona bym nie wbil z pewnych wzgledow chodz to z tego samego...

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Amg27
Jedno i drugie górna Polka kaczko

jak tam podzialal zphc?

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2319 Napisanych postów 11927 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349766
Bubelt - temu twojemu kumplowi, chodzi o to, ze swiss to nie jest prawidziwa firma czyli ze nie apteka, tylko under, wez wbij testa i zrob badanie w labie za jakies +/- 30 zl to bedziesz wiedzial czy dziala czy nie, propa to jeszcze idzie wyczuc, pare dni i pala stoi + pompki lepsze, jak dlugo bijesz ? 'czuje ze nie dziala' to mow jak badanie zrobisz

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 1/22/2019 11:30:08 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 136
Witam,

Orginał czy cukier puder ?

Z góry dzieki za każdą odpowiedz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina