SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lordknaga
oj boze, nie doceniacie sily internetu, moze gosc ma lab albo pracuje w labie i tutaj na fejku pisze, ktora firma dobra i ktora ile stezenia trzyma, taki forumowy batman czy tam robin hood, pomaga biednym forumowiczom i jeszcze za darmo mowi, ktory lab co i co, a wy jeszcze narzekacie

Jak już to forumowy bałwan a nie Batman
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No wlasnie Batmana lubie, szczegolnie w wersji Nolana.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Wojmir
SalvatoreLucania
Wojmir
Po to są żeby ktoś mógł sprawdzić czy ma ori towar jak pierwszy raz zamawia od dila, którego nie zna. Jak lab nie kontroluje kodów to na wuj one, żeby wałki puszczać, zamieszanie robić?






Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2019-01-17 00:51:40


Takie buty mówisz

To był żart przecież

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-17 07:26:47


Przecież nie pisałem bezpośrednio do Ciebie, inaczej zacytowałbym post. Tylko powtórzyłem to co pisałem kilka stron wstecz. Sam kodów nie sprawdzam jeślio biorę od zaufanej osoby, ale jak lab decyduje się wprowadzić zabezpieczenie, a następnie widzę na forum coś takiego"kody nie wchodzą, ale towar działa, oto badanie". To albo producent celowo kombinuje, żeby robić zamieszanie i szykować grunt pod wypuszczanie ujowych partii, albo ktoś zrobił działającą kopię. Kody mają wchodzić. Nie wchodzą, nie kupuję tego więcej i takie podejście powinni mieć wszyscy, bo inaczej te zabezpieczenia tracą sens i robi się dobrze tym co kopiują i labom, które robią zamieszanie. Identycznie jak z nalewaniem do ampułek mniejszej niż deklarowana ilość soku.



No ok logicznie piszesz zgadzam się z Tobą że kody powinny wchodzić i już Ale mam jeszcze dwa dodatkowe spoztrzezenia otóż parę lat temu kupiłem był wtedy na topie taki lab jak Alpha Pharma ,cykl leciał na doskonałych środkach Pharmacom ale się skończyło i zmieniłem na Alpha ponoć równie dobra
Piękne były te opakowania kody weszły A siła masa pompa i samopoczucie zaczęło znikać .... środki okasxaly się lipa mimo kodów ...
Ratowalem się później nexium odraszak poleciał prop i wszystko zaczęło wracać na dobre tory cykl skończyłem tren test wino bold wszystko nexium i byla super forma....

Parę stron temu odpowiadałes mi na temat mojego nowego nexium całkiem nowy wypust z tym hologramem i nowa strona do checku
Moje kody nie weszły ale popytalem dalej i tak od groma tego nexium poszło zupełnie bez tych hologramow wiec nie mozna bylo sprawdzic a towar kopal i kopie dalej i jest to ta sama seria ktora mam ja
Jeszcze tego nie wbijalem ale wbija i sprawdze mimo wszystko bo dostałem zapewnienie że ta seria kopie A oosobiście uwazam ze lepszą pomyłka aż kodami w bazie danych A dobry sok niż dobry kod A sok lipa tak jak to było z ta Alpha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
pisalem strone wczesniej, to ze kod wchodzi, nie znaczy ze srodek, ktory ma byc w srodku jest w srodku i w stezeniu jakie jest deklarowane na etykiecie, to wszystko undery bite w piwnicy a ze kod wchodzi, to tylko pokazuje, ze ekipa od danego brandu, naprawde go robila - nic wiecej, 2012/13 moj ziomek kupil 3 opakowania testa bodajze z balkana, ten sam batch, rozne kody 2 opakowania mu nie weszly, wyslal maila i dostal odpowiedz, ze kod mozna wbic tylko raz i ktos juz wczesniej je sprawdzil, towar dzialal jak nalezy a ziom sie tylko osral na mietowo i zestresowal.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
lordknaga
pisalem strone wczesniej, to ze kod wchodzi, nie znaczy ze srodek, ktory ma byc w srodku jest w srodku i w stezeniu jakie jest deklarowane na etykiecie, to wszystko undery bite w piwnicy a ze kod wchodzi, to tylko pokazuje, ze ekipa od danego brandu, naprawde go robila - nic wiecej, 2012/13 moj ziomek kupil 3 opakowania testa bodajze z balkana, ten sam batch, rozne kody 2 opakowania mu nie weszly, wyslal maila i dostal odpowiedz, ze kod mozna wbic tylko raz i ktos juz wczesniej je sprawdzil, towar dzialal jak nalezy a ziom sie tylko osral na mietowo i zestresowal.


O kurde, tego nie słyszałem, a nawet bym nie wpadł na taką odpowiedź jak ten gość, masakra... no ale tak jak pisze lord, kody to nie wszystko, teraz piwnica robi naprawdę dobre undery i stara się o to żeby klient był zadowolony i u niego kupował, ludzie już nie chcą złych opinii a wolą podnieść cene detaliczną niż puścić g**** za byle jaki hajs...co prawda, lepiej popytać jak się kupuje jakiś nieznany lab kilku osób, nie tylko słuchać opinii od gościa który sprzedaje bo wiadomo że swój towar będzie uważał za najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
wiadomo, ze dil wylozyl w wiekszosci przypadkow kase, kupil wiecej(taniej) i op******ic bedzie chcial nawet slonecznikowy w ampach bo jak nie pojdzie, to tylko stratny bedzie a on ma z rozlewaniem tego tyle wspolnego co nic(w 99%) wiec sam nie wie czy co ma byc w srodku, jest w srodku ,bo wielu brandom, sie wpadki zdarzaly... fajnie te wszystkie hologramy wygladaja, www i se kody mozna online sprawdzac itd itp ale sam znam osoby, ktore wala towar sama zacisnieta butla z gumka i kapslem + naklejka papierowa przyklejona na przezroczysta tasme(mam nawet fotki ale nie chce wrzucac, zeby nie robic dymu), bo wiedza ze zrodlo pewne i towar ktory jest ma byc i w +/- deklarowany stezeniu... znam takie osoby w pl jak i na wyspach i kazdy zachwala, a takimi bajerkami jak ww. poprostu jaraja sie ci ktorzy nie maja dobrego dojscia albo (i tutaj tez nie chce pisac, zeby gownoburzy nie bylo)




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2019-01-17 20:39:04

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bigendriu
lordknaga
pisalem strone wczesniej, to ze kod wchodzi, nie znaczy ze srodek, ktory ma byc w srodku jest w srodku i w stezeniu jakie jest deklarowane na etykiecie, to wszystko undery bite w piwnicy a ze kod wchodzi, to tylko pokazuje, ze ekipa od danego brandu, naprawde go robila - nic wiecej, 2012/13 moj ziomek kupil 3 opakowania testa bodajze z balkana, ten sam batch, rozne kody 2 opakowania mu nie weszly, wyslal maila i dostal odpowiedz, ze kod mozna wbic tylko raz i ktos juz wczesniej je sprawdzil, towar dzialal jak nalezy a ziom sie tylko osral na mietowo i zestresowal.


O kurde, tego nie słyszałem, a nawet bym nie wpadł na taką odpowiedź jak ten gość, masakra... no ale tak jak pisze lord, kody to nie wszystko, teraz piwnica robi naprawdę dobre undery i stara się o to żeby klient był zadowolony i u niego kupował, ludzie już nie chcą złych opinii a wolą podnieść cene detaliczną niż puścić g**** za byle jaki hajs...co prawda, lepiej popytać jak się kupuje jakiś nieznany lab kilku osób, nie tylko słuchać opinii od gościa który sprzedaje bo wiadomo że swój towar będzie uważał za najlepszy.

Ja tez uwazam, ze kody to nie wszystko, bo nawet jezeli podroba to nie znaczy, ze musi byc gorsza. Ale jako fan Balkana musze napisac, ze gdy kod byl sprawdzany to na stronie pokaze sie, ze kod ok, ale ze byl sprawdzany X razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byla moda na kody,byla moda na hologramy, byla moda na fajne opakowania,byla moda na ampy,byla moda na strony www,byla moda zmienianie labu co cykl chociaz ten poprzedni to klepal olaboga i ciut ciut szkerla pioter ale po tym puchlem... na co jeszcze przyjdzie moda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
moze w koncu na to , zeby bic, zap*****lac i rosnac a nie debatowac o stezeniach i badaniach nonstop na mnie dalej super dzialaja fajne opakowania, takie jak np. ma swiss a stara alpha pharma(nie wiem czy ta firma jeszcze w ogole istnieje, bo malo rzeczy widuje i malo kto ma dojscie) to bylo mistrzostwo swiata, np. opakowanie czy wyglad t3 czy clenbuterolu - jak z apteki no i injekcje jak i wyglad amp, tez byl super i lata temu duzo przeplacalem ale bylem mega zadowolony z calksztaltu jak wyglada i jaka byla opinia.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2019-01-17 20:46:10
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
lordknaga
moze w koncu na to , zeby bic, zap*****lac i rosnac a nie debatowac o stezeniach i badaniach nonstop na mnie dalej super dzialaja fajne opakowania, takie jak np. ma swiss a stara alpha pharma(nie wiem czy ta firma jeszcze w ogole istnieje, bo malo rzeczy widuje i malo kto ma dojscie) to bylo mistrzostwo swiata, np. opakowanie czy wyglad t3 czy clenbuterolu - jak z apteki no i injekcje jak i wyglad amp, tez byl super i lata temu duzo przeplacalem ale bylem mega zadowolony z calksztaltu jak wyglada i jaka byla opinia.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2019-01-17 20:46:10


Alpha to była kozak firma, nie wiem jak teraz z nią ale kiedyś naprawdę ten lab podbijał rynek, ale cena była tak duża ze za 10amp np enana, można by było mieć 20ml np nexium czy też bioniche, nie wspomne o hurcie. Ale fakt faktem, teraz ci co zrobili kilka lotek zastanawiają się...co tam k***a siedzi, muszą powbijać kilka labów żeby doszło do nich że to jeden ch** i jedna i ta sama piwnica tylko ludzie się zmieniają jak w agencji prac tymczasowych.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej