SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1797 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21303
Dzięki panowie, tak mam podziałkę ale dziwią mnie tabletki są idealnie równe i dość cienkie tez tak mieliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Nie doszukuj sie problemu w takich rzeczach.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Generacja_
Dzięki panowie, tak mam podziałkę ale dziwią mnie tabletki są idealnie równe i dość cienkie tez tak mieliście?

Tak, mam identyczne. Tabsy twarde, rowne, z rowkiem, cienki i działaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1797 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21303
Wiec wyglada ze wszystko ok,niedługo robię badania to się upewnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Venomit
A ten konkretny flakon ?
Pewnie bedzie dzialac bo to bija u nas.
Problem w tym ze wyglada jak ten "stary nowy fejk" a kosztuje jak apteka albo i wiecej bo to "z grecji" i sa ludzie ktorzy wierza w takie bajki...


skoro juz znajomy chce placic tak duze pieniadze za deke to niech inwestuje w pl apteczna, tego nie waluja, poza tym moze wybrac sam w razie cos i miec 100% pewnosc.. nic innego nie idzie poradzic, bo tak w stresie caly cykl "bije ori czy dobrego fejka czy cos" to jednak mija sie z celem.. ew zainwestowac w jakies sprawdzone ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Deki ug jest od groma dobrej na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Generacja_
Dzięki panowie, tak mam podziałkę ale dziwią mnie tabletki są idealnie równe i dość cienkie tez tak mieliście?



Badania dadzą odp wrzucalem kiedyś fotki i niczym się nie różniły i dawka 75 albo 100 leciała i ft3 w środkowych widelkach i tsh też w widelkach
Wrzucalem zdjęcia z serią i data
Później kupowałem juz zawsze ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
GWookie
Venomit
A ten konkretny flakon ?
Pewnie bedzie dzialac bo to bija u nas.
Problem w tym ze wyglada jak ten "stary nowy fejk" a kosztuje jak apteka albo i wiecej bo to "z grecji" i sa ludzie ktorzy wierza w takie bajki...


skoro juz znajomy chce placic tak duze pieniadze za deke to niech inwestuje w pl apteczna, tego nie waluja, poza tym moze wybrac sam w razie cos i miec 100% pewnosc.. nic innego nie idzie poradzic, bo tak w stresie caly cykl "bije ori czy dobrego fejka czy cos" to jednak mija sie z celem.. ew zainwestowac w jakies sprawdzone ug.


Wiesz problem w tym ze ktos mu naopowiadal bajek ze deki nigdzie nie ma a w butlach leja testosteron i tylko norma z apteki greckiej dziala...

Na nexiuma mimo ze ost robil cykle z enana/susty i byl zadowolony to krecil nosem ze tam napewno nie ma deki, ze kapsle nie sa tak mocno zacisniete jak w tej normi i takie tam...

Ktos mu tez powiedzial ze prawdziwa deka po wlozeniu do lodowki ma sie skrystalizowac

I podobno to wszystko wyczytal tutaj na sfd, wiec niewiem czy ja juz nie jestem na bierzaco czy jak

Niewiem ci mam mu poradzic wiecej...


Zmieniony przez - Venomit w dniu 2018-06-23 18:51:38

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19888
Ktoś się wypowie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19888
Ktoś się wypowie 2?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej