SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888886

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
Marek2806
Jak to jest te nowe BD to gdzie ty tu widzisz fejka?


jakie nowe? miej swój rozum a nie ślepo czytasz to co ktoś napisze na forum. Orginalny British Dragon w ampach jest pakowany w dwie wytłoczki po 5amp i kartonik i orale ma w słoiczkach. Ten fejk z zdjęć jest pakowany w te same kartoniki co oma tylko przedziałka w środku zamiast na 5amp jest na 10, robią widocznie to Ci sami co podrabiają ome. wspominałem już w polskich realiach jeśli dla Ciebie realne jest by tren kupić w cenie propa gdzie sam surowiec trenu jest droższy to powodzenia w biciu ich trenów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haker1717
Co myślicie o próbie z BM? Wyglada elegancko, ampy rozlane równo jednak po nabraniu do strzykawa okazuje się się jest 1,7-1,8 ml zamiast 2...




Jakbym nie chciał w propie, to zawsze jest 2 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koko810
Marek2806
Jak to jest te nowe BD to gdzie ty tu widzisz fejka?


jakie nowe? miej swój rozum a nie ślepo czytasz to co ktoś napisze na forum. Orginalny British Dragon w ampach jest pakowany w dwie wytłoczki po 5amp i kartonik i orale ma w słoiczkach. Ten fejk z zdjęć jest pakowany w te same kartoniki co oma tylko przedziałka w środku zamiast na 5amp jest na 10, robią widocznie to Ci sami co podrabiają ome. wspominałem już w polskich realiach jeśli dla Ciebie realne jest by tren kupić w cenie propa gdzie sam surowiec trenu jest droższy to powodzenia w biciu ich trenów


ty ja mam swój rozum w porównaniu do ciebie nie spotkałem się jeszcze z takim real bd to po co sie prujesz? a z tymi tez nie słyszałem złego słowa ZNAWCO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23537
o kur*a a jak mam testa propa z malaya bez tej naklejki do weryfikacji to wal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Z tego źródła co brałem bierze dużo ludzi zobaczymy jak to będzie działało a brałem to dla kumpla nie dla siebie ja w swoją dupę ładuję tylko cybera i aptekę z RP które sam odbieram i nie mam zamiaru zmieniać tej taktyki xD ale jak kumpel napiszę że klepie oki to dam wam znać. Będzie jechał na tych dwóch labach cyklona 1-16 testa (800, 1200, 1600) plus tren enan 1-16 (400, 600, 800) takie dawki tygodniowo będą szły podbicie dawki co 4 tygodnie i na końcowej już będzie do 16tego tygodnia plus orale okresowo w tym czasie. Napiszę jak dało radę. Specyfiki dość tanie i cenowo dobrze to wychodzi zobaczymy jak z działaniem. A jak ktoś uważa że dawki duże to po pierwsze bierzecie poprawkę że to towar ug. A gość co to wbija ćwiczy 11 lat z tego 10 non stop na bombie i waga 110 kg przy wzroście 178 :P

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
A widzisz jakąś różnicę pomiędzy tym co ma ten kod a tym co go nie ma..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23537
nie ma roznicy, wszystko wyglada na wykonane solidnie, ale dlaczego mieliby wypuszczac partie z naklejka i bez? nawet nie moge sprawdzic na ich stronie czy ori :/ czy mowisz zeby sie nie przejmowac tym?


Zmieniony przez - smerf20 w dniu 2017-05-14 21:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
A mogło się zdarzyć że maszyna nie dokleiła albo się odkleił..? ...skoro nie ma kompletnie żadnej różnicy poza tą jedną naklejką

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23537
raczej sie nie odkleilo w tych trzech paczkach nie widac tez sladu zeby cos tam wczesniej bylo, ale moze rzeczywiscie cos tam w produkcji nie zostalo zrobione i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej