SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6848 Napisanych postów 50434 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 602151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3196 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128702
Wyglada jak cappucino ten tren. Kiedys mialem stycznosc z base z andro, bywalo ze byl osad w 1 butelce moze, ale przy wytrzachaniu i podgrzaniu ginelo to. No i ten charakterystyczny smrod na caly pokoj

Susta nex bdb. Zawsze u mnie wynik byl grubo wykrecony.

Dawno nie widzialem takiej ceny omy az zdziwiony jestem ale skoro aktualna w danej apt to tylko brac bo to doslownie wyglada jakby sie cena zatrzymala 3 lata temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 339 dni Przeczytanych tematów 42341
Witam
Panowie bije ktoś npp Ionsa z tej seri ?
Dzięki za info

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 1235 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74435
Zgłaszam się na testera jak byś info nie dostał.

Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2019-10-25 14:26:16

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 270
Opinie jakieś ?

Zmieniony przez - Marjooood w dniu 2019-10-25 20:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9341
Panowie zawsze brałem towar z apteki, teraz wpadło mi w ręce coś takiego od dila, jedno opakowanie z kodem qr, ale to już widziałem też w aptece. Bardziej zastanawia mnie fakt że na opakowaniu z serii 810195, choć numery serii są wybite identycznie w porównaniu z aptecznym to napis pismem breila nie zachowuje milimetrowego odstępu jak w aptecznej a nachodzi na krawędź, ogarniałem od tego dila wcześniej dla kolegi, seria była inna, a tak samo początek napisu nachodził na krawędź? Czy ma to jakieś znaczenie, spotkał się z tym już ktoś?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zdjęcie 3 to porównanie tych samych serii z apteki i od dilla pod względem napisu, pozostałe to seria bez i z qr, obydwa od dila. Jak widać na tej z qr pasek na ampułce niżej.

Zmieniony przez - adi345 w dniu 2019-10-25 22:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 339 dni Przeczytanych tematów 42341
To jest nowy wypust Omo . Czy ori masz to nie mam pojęcia , wiemy jak walą Omo . Jak już sam z apteki nie weźmiesz to hoooy wie . Chodź ja wyjelem ostatnio z apteki osobiście i po oględzinach to naklejki krzywo naklejone i amp apmpółce nie równa

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tu masz fotkę podgladowa , ktoś to wrzucał pare stron wcześniej
. Nowy i stary wypust . Widać faktyczne ze kartoniki się różnią wielkością .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To prawda z apteki często naklejki naklejone są krzywo, ampułki bywają nierówne, a zdarzyło mi się nawet że w jednej było więcej soku niż w pozostałych, zastanawia mnie tylko to pismo na tej od dilla, przedłużam sobie cykl, jakbym zaczynał to pół biedy najwyżej bym nie poczuł. A ta od dila bije już tydzień zapach i gęstość ta sama niby, ale estro mi jakoś coraz mniej podbija. Kiedyś już ktoś pisał że miał początek napisu na załamaniu opakowania i to właśnie wzbudza moja czujność, w aptece zawsze było równo z tego co pamiętam a od tego dila drugi raz i na dwa razy tak no napis zaczyna się na krawędzi. Piszę o porównaniu dwóch opakowań dokładnie tej samej serii bez qr, od dila i z apteki kupowanej przeze mnie. Z drugiej jednak strony seria jest wbita identycznie tak samo 1 jest wybita słabo na obydwu a 5 mocniej niż inne cyfry na obydwu, więc jeżeli ktoś by to zwałował z taki szczegółami to i napis chyba byłby w stanie tak samo równo wybić

Zmieniony przez - adi345 w dniu 2019-10-25 22:19:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina