SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7160807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3965 Napisanych postów 4473 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 182558
Ziki jak mnie łapała to w 5-6 tygodniu choc juz w 3 tygodniu hustawki sie ostre zdarzały ale teraz nie bede przerywal. Wrzuce nieco alpro na te ostatnie 2-3 tygodnie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 16989 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 141951
U mnie kiedys tura firm typu fox,balkan,axio labs itp dzialaly super....barki pękały,żyły wychodziły zaj**iscie, ogolnie srodek super...pozniej wzialem Dose i prawie wyladowalem w szpitalu -jakas dosypka byla ph ,znajomy to samo mial, ta sama partia co u mnie...pozniej androchem ktorego nie czulem ale nadal mysle zeby dac jeszcze jedna szanse jakiejs turze...ale jakiej :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10953 Napisanych postów 50291 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz dose to i dosypki ma i w teściach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3965 Napisanych postów 4473 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1696 Napisanych postów 12139 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160037
...

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-07-12 19:34:59

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7500
zioekt
BigMen
na niektorych dzialaja tylko 3 firmy a reszta to lipa

Dziwnie to spod Twojej klawiatury wygląda

Ale poważnie pytam, jest jakaś str producenta? Jest jakiś adres na opakowaniu? A może są po prostu 2 wersje, starsza i nowsza?

Zioekt jest strona producenta, wygoogluj sobie. Nie ma wersji starszej i nowszej. Jest oryginał i fejk. Orginał BD jest pakowany wytłoczki i orale ma słoiczkach. To co wklejał koleś to jest fejk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3908 Napisanych postów 26911 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450362
O kura faktycha i nawet iniekcje inaczej wyglądają. To już teraz wszystko chyba podrabiajznaczy to już dawno jest podrobione w takim układzie hehhe.

I tu temat jeszcze z 2010 http://www.sfd.pl/Najnowszy_spozniony_wypust_produktow_nowego_BRITISH_DRAGON-t608446-s4.html 

A ta strona producenta jest aktualizowana? Jak tak to faktycznie cały czas orale są w słoiczkach.
Od samego rana tyle człowiek może się dowiedzieć na tym forum w sumie pytam z ciekawości bo bić i tak nie będę hehhe

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-07-13 08:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10953 Napisanych postów 50291 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten british Amp niema nic wspólnego z british dragonem jedynie napis. Ale nie znaczy że wogle niedziala brałem par zeczy inji działa ale średnio musiałem popristu więcej ładować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W pl to już firmy z całego świata są produkowane :) hee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 625 Napisanych postów 6695 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63777
ziki2000
U mnie kiedys tura firm typu fox,balkan,axio labs itp dzialaly super....barki pękały,żyły wychodziły zaj**iscie, ogolnie srodek super...pozniej wzialem Dose i prawie wyladowalem w szpitalu -jakas dosypka byla ph ,znajomy to samo mial, ta sama partia co u mnie...pozniej androchem ktorego nie czulem ale nadal mysle zeby dac jeszcze jedna szanse jakiejs turze...ale jakiej :>

Z BM byłem zadowolony co prawda to był pierwszy kontak i nie mam porównania ale tak jak piszesz żyły i siła na plus porównać mógłbym do starego działającego epi choć wiem że mechanizm działania zupełnie inny efekty podobne

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

nutloveb