SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1220 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Dobry siuwax?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17272 Napisanych postów 65493 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552732
Zerwij holo i pokaż jak to wygląda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1220 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Folia z holo zeszła, holo został

Drugie holo tyż

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-12-11 16:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17272 Napisanych postów 65493 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552732
Z tego co mi wiadomo holo nie da się zerwać z oryginała, powinno zostać. Podobnie sytuacja się miała kiedyś z DD Norma:

http://www.sfd.pl/Nandrolone_Decanoate_2ml_100mg/ml_Norma_rozebrałem_na_czynniki_pierwsze_temat_zbiorczy_-t551017-s2.html

Tak mi kiedyś to wytłumaczono, tego się trzymałem i nigdy nie wtopiłem z DD Norma jak i Wink INJ Desma. Bo jest/była to autorska robota dla labu a nie tania produkcja on-line dla jakiegoś fałszerza (podobnie jak np autorskie trzcionki itd dla farmacji).

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Holo nie da sie zerwać, schodzi tylko folijka z hologramu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3834
Witam,
Proszę o ocenę.
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3834
cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Wygląda standardowo. Ważne co w środku producent wsypał a nie kartonik czy holo bo to wygląda ładnie, ale na to sobie możesz popatrzeć a łykasz tabsy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zgadza się, pierwszy raz biorę oxe. Mam trochę dziwne odczucia przez pierwsze dni zażywania po jakim pół godziny od wzięcia tabsa zaczynałem się pocić i mnie muli jedzenie staje w gardle. Po tygodniu jest już lepiej. Czy to wmiare normalne przy tym środku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2784
no właśnie jak to jest z tym genesisem ?? Dwie strony wstecz wklejałem moje dwa środki tylko że to npp, i wino.... Prawdopodobnie będe mógł to wymienić ale czy rzeczywiście to są fejki i nic nie działają czy oco z tym chodzi ? Akurat nawet ta sama seria i data ważności na moich, opakowanie to samo.
Środki na pierwszy cykl plus prop z innego labu...
Nie chciał bym mieć wała na pierwszy cykl i zrazić się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton