SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
miałem, to sprzed roku,teraz tylko wajchy na mieście
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
przykładów można mnożyć prawy ori

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie to chyba moja fota z konkrecyjnego forum ? bo podobne mailem .... tam to za to już bana dostałem



Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2017-08-02 14:55:07

Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2017-08-02 14:56:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
ta fota to z neta akurat więc może tak być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
Arkus P
No to twój dil a czy twój dil jest jakimś bosem wszystkich dilow w Polsce że jak on tak powiedział tzn że tak jest wszędzie?
Poza tym proszę wyjasnijcie mi jak to możliwe że wchodzą kody z podyebki alphy na ich oryginalnej stronie?


Z fejka AP kody nie wchodzą!! Jeśli kod wszedł to jest ori.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
naziwisko
dlatego sie pytam bo ja nie mam problemu z ori alpha i nigdy nie trafilem tez na walka stad moje zdziwienie skad sie biora takie tlumaczenia...


By zniechecić do Alphy i wciskać inne laby. Oryginału Alphy w PL nie brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Witku no mi akurat tego mówić nie musisz bo nie po tej stronie stoję,

ludzie tu prezentują bardzo płytkie myślenie, nie wiem czy orientuje się ktokolwiek z tych pyerdolacych o fejkch i ich działających kodach jakiego kalibru labem jest alfa, oni puszczają sok globalnie, to nie jakis Polski genamed, dose czy bioniche, tu obroty są milionowe,
sądzicie że naprawdę alfa nie jest w stanie wychwycić wlamow na ich serwer/serwery?
Że nikt tego nie pilnuje, że nikomu tam nie zależy na renomie?

Szkoda czasu na pyerdolenie do sciany, jw, wchodzi kod to jest ori i koniec kropka, od niedawna weryfikacja środków w kwestii informacji wyświetlanych na stronie się jeszcze sporo poprawiła, nie dostajemy tylko info o tym czy fake czy ori ale także co to za srodek, nr serii,
jak widać gołym okiem alfa nie ma na to wyebane,

a to że jest to bardzo dobry lab niestety psuje sen wielu kretaczy, lokalnych producentów itp, zabiera im zwyczajnie klientele i jakoś próbują z tym walczyć, wymyślając co chwila jakieś historie związane z tym labem



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-08-02 16:51:30

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
j/w popieram!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
Arkus P 100% racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ale sie porobilo ogolnie kazdy wbija co chce i na co ma ochote a to ze AP jest walowana to nie podlega dyskusji. Bo gdyby nie bylo to by nie wprowadzali weryfikacji. Arkus swoja droga zdziwilbys sie jak ogromne pieniadze sa na walowaniu sterydow. Wystarczy przytoczyc sprawe sprzed kilku lat gdzie zamykali grupe w bulgari produkujaca leki. Tam konfiskowali miliony dolarow, jachty, ferrari, ville itd. A co do ochrony serwerow to nie przesadzajmy. Wlamuja sie do bankow nagmiennie gdzie oni dbaja o bezpieczenstwo a taka AP ktora nie ma na serwerach kont zadnych ani danych osobowych ktore mozna by jakos wykorzystac po co ma to robic? A teraz zeby nie bylo. Nie madrze sie tylko spekuluje ze byc moze nikt tu nie ma racji.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej