SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
Prop wyglada git, chyba nie dostales otwartego ;) ? . tą 'mete' to bym wyrzucił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7581
Jak meta walek to i prop walek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Do sustamierz, Galaxy możesz być pewny nie zawiodłem się na tym labie kumpel teraz leci Anavar galaxy i chwali więc meta będzie śmigać napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
odnośnie tej mety z dose to faktycznie jakiś fejk pierwszy raz widzę coś takiego nawet ta naklejka na lipna wygląda. propa bym leciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dose tera 70 porcet to fake podrobione na slasku i puszczone w obieg większości dil ma wala dose nawet nie wie ze ma wala lub wie ale glupa pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
Naposim fake czy nie?
Czy data wciąż aktualna?








Zmieniony przez - Konanb w dniu 2015-11-09 23:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Konanb
Naposim fake czy nie?
Czy data wciąż aktualna?





Zmieniony przez - Konanb w dniu 2015-11-09 23:16:50


Real, bardzo dobry towar.

wickedman
Hejka

Prop wygląda legitnie, a winko? ktoś miał takie opakowanie? dodam że tabletki bez wytłoczonych liter czy loga itp.






2x FAKE. Jesli ktos wcisnal Ci fejk wina nie licz, ze propa dostales org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 715
@Aras84 @arabek84 @egze @franekyeti @dugii2 @kulmasban

ehh no cóż trudno, szkoda tylko że to już moje 4 podejście do zakupu, za każdym razem próbują mnie zrobić w bambuko, albo świadomie albo nie - wcześniej nie dałem się złapać na fake bo mniej więcej znałem opakowania dzięki tej stronie, teraz prop wyglądał dosłownie 100% jak wyżej w tym poście, a winstrolu nie otwierałem więc nie wiedziałem co i jak, a podobne opakowanie wisi w necie - jest minimalna różnica w czcionce - ledwo widać, na prawdę trzeba się przypatrzeć, w propie tej różnicy nie było więc liczyłem że legit....

podsumowując bralibyście to czy szkoda zdrowia? dodam że ciężko mi będzie cokolwiek dostać bo okazuje się że każde dojście spalone póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
kolego ja propa bym zaryzykowal pojechać tydzień i powinno już być czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
jeżeli nie będzie czuć to nie ma sensu się kuc, a wina to napewno tam nie ma, kit wie co tam jest ale napewno nie będzie działać. miałem tylko raz fejk propa z androgen extreme takto na dose galaxy ap malay byłem zadowolony ze wszystkich. na każdym cyklu z propem chciałem Zajechać swoją dziewczynę he he
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej